Wpis z mikrobloga

Motomircy mam pytanie, dzisiaj jak nie znajdę wyciągu z homologacji butli lpg to będę miał lipę z przeglądem na który mam czas do jutra :( zapewne od ręki nie dostanę tego świstka w zakładzie w którym montowałem instalacje i teraz pytanie czy lepiej jeździć bez dowodu i przy ewentualnej kontroli złapać mandat za brak dokumentów (to jest 50zl?) czy nie odstawiać lipy i jeździć z dowodem do czasu aż nie wyrobie duplikatu?
Oczywiście jazda autobusem nie wchodzi w grę zapewne zejdzie się z dwa tygodnie a ja do pracy mam 25km w jedna stronę ( ͡° ʖ̯ ͡°) tym śmieszniejsze ze sprzedaje teraz to auto i kupujący będzie czekać :D najgorsze jest to ze wydaje mi się ze wszystkie inne świstki mam #przeglad #samochody #mandat
  • 9
@Denyero: taniej chyba będzie w 7 dni podjechać do swojego wydziału komunikacji po niego jeśli już by mnie złapali ale lipa jak się rozmyśli kupujący xD bo za brak przeglądu chyba nie ma mandatu?
u mnie to tak działało. i na koniec gościowi zawsze dwie dyszki dawałem na piwko :) ostatnio zajechałem bo coś mi w zawieszeniu pukało - kazał wjechać, popatrzył i powiedział że trzeba amortyzator dokręcić - dokręcił, podziękowałem i śmigam dalej ( ͡ ͜ʖ ͡)
@bar-tender: extra dzięki :D zainspirowałam się Tobą, zadzwoniłem do nich podałem nr rejestracyjny i powiedział ooo butla młoda jeszcze 8 lat homologacji był Pan przecież u nas to spoko Pan przyjeżdża hehehe przejadę się tam jutro i może w sobotę uda mi się go sprzedać :)