Wpis z mikrobloga

Ma ktoś jakieś informacje co się dzieje z Mycelium? Na telegramie piszą, że nieciekawie. Rassah odchodzi z teamu bo mu nie przedłużyli umowy. Crowdasle tokenów to najprawdopodbniej exit scam managmentu (przynajmniej tak ktoś piszę).
Ma ktoś jakieś insajderskie info( ͡° ͜ʖ ͡°) ?
#bitcoin #kryptowaluty #mycelium
  • 8
  • Odpowiedz
@m00n: No to dopisujemy do listy: "11. Problemy z Mycellium" :D

Lista nie moja.
1. Niepewność co do 1 sierpnia, czy będą podziały? Ile altcoinów z btc powstanie?
2. Dobrano się do największych darknetów (AlphaBay)
3. Btc-e nie działa od wczoraj i giełda ma być "teoretycznie" przywrócona w ciągu 5 do 10 dni, brak informacji czy był hack czy nie ze
  • Odpowiedz
@m00n: Tokeny z crowdsale Mycelium to od dawna wiadomo że to scam. Zebrali kasę i nabrali wody w usta, nawet nie ma wymiany na jakiejkolwiek giełdzie z płynnością. Porażka pod tym względem.
  • Odpowiedz
@adrix: Ja się łudzę, jednak że jest to porządna firma i jak zaczną zarabiać to się jakoś z tego wywiążą, nawet jak to ma być za 5 lat ale jakieś info od zarządu by się przydało.
  • Odpowiedz
@m00n: Właśnie ten brak zainteresowania i jakichkolwiek informacji ze strony włodarzy jest najbardziej żenujący. Żeby chociaż zadbali o obrót na jakiejś znaczącej giełdzie, ale to ich widać nie interesuje, zebrali kasę i teraz wszyscy mogą się pocałować.
  • Odpowiedz
@m00n: @adrix: jednak coś się dzieje. Spokojnie ja widzę na przykład, że dodali zakładkę biznes możliwe, że to zacznie zarabiać. Druga rzecz to ich platforma handlu BTC, jakiś procent od obrotów?
  • Odpowiedz
@m00n:
Niech poczekają, aż jakiś inny portfel mobilny zacznie obsługiwać Trezora. Wtedy mogą sobie upadać, ale nie wcześniej!
  • Odpowiedz