Wpis z mikrobloga

Ja szczerze współczuje tym ludziom, którzy mają pieniądze a wywalają je na tego grubasa, który niby streamuje 48H a na streamie jest obecny 10%. Z tych 10% to albo nasz Hrabia rządzi parobkami, albo siedzi na telefonie, albo pokazuje jaki z niego życiowy nieudacznik, co ma problem nawet ze zrobieniem normalnego obiadu w wieku 20 kilku lat. Nie lepiej przekazać te pieniądze komuś kto ich na prawdę potrzebuje, niż na Hrabie Danielka, który w piździe ma ten stream, byleby się hajs zgadzał? Miał być remont... Jest jakaś typiara, która ma śmiech jak świnia kaszel. Miał być basen... a jest dyskoteka i tak #!$%@? muza że łeb pęka, na dodatek jest za głośno i nie słychać połowy tego co mówią. A na domiar wszystkiego GO GA jest trzeźwiutka. Nasz Hrabia jak wyczuje że ma większy przypływ kasy to już olewa widzów, którzy donejtują po 3zł. Szczerze na jego miejscu byłoby mi wstyd przyjmować te pieniądze i #!$%@?ć taką popelinę i olewać widzów. Jeszcze żeby faktycznie był punktualny, robił to co obiecuje, to daj mu boże wszystkiego co najlepsze. Jestem mocno podłamany, i powoli otwieram oczy. (,)
#danielmagical