Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@FotDK: Co do pracy nad sobą, wiem tyle, że nie wpływa na osobowość. Mbti nie da się zmienić na przestrzeni lat, najprawdopodobniej kiedyś też byłeś ENTJ, tylko po prostu jego niezdrową wersją a nie innym typem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@FotDK: nie, mówię cały czas to samo, byłeś i jesteś jednym typem, nie mam pojęcia którym ale na pewno nie zmienił się na przestrzeni lat. Widzę, że ta rozmowa nie ma sensu także nie odpisuj na to.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Sakenym zawsze byłeś takim bucem? Twoja racja najmojsza? Wpadłeś tu znienacka i usiłujesz mi udowodnić, że nie wiem jaką drogę przeszedłem?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FotDK: XD po prostu jedną z zasad mbti jest to, że typ jest stały dla danej osoby, także twoja droga jest gównowarta w tym przypadku. I to nie jest moja racja tylko prawda i to jak wygląda mbti.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Sakenym diametralna zmiana wielu poglądów i gównowarta droga, ok to jakaś wyższa psychologia, właśnie się dowiedziałem że nic nie można ze sobą zrobić, no ok. Pozwól, że zostawię Cię z teorią, ja wolę praktykę. Miłego.
  • Odpowiedz
@KubaxW: wybacz, ale doświadczenie odbyte na sobie jest mniej warte od losowego tekstu w Internecie?

edit:o matko zobaczyłem z kim piszę, skończ
  • Odpowiedz