Wpis z mikrobloga

Rany jaka ona jest śmieszna xDDD Mój człowiek bo bardzo podobnie się zachowuję robiąc mejkap i z tego co można zauważyć to to, że wyznaje filozofię "XD" - czyli zawaliście

#makeup #makijaz #kosmetyki #rozowepaski i dam też #pokazkosmetyczke bo zasięg - a, Gosia używa m.in. paletki z Kiko Milano i tak jak myślałam - śliczne cienie ale średniawa pigmentacja, zastanawiam się co by tu z nimi zrobić (mam mono i fajnie byłoby je jakoś wykorzystać, jebnę Duraline albo coś)
H.....a - Rany jaka ona jest śmieszna xDDD Mój człowiek bo bardzo podobnie się zachow...
  • 32
  • Odpowiedz
@Hannahalla: trafiłam na jakiś jej filmik ze 2 tygodnie temu i też mi się spodobał jej kanał
wyświetlił mi się jako propozycja po takim filmiku z babami z podlasia, które jakiś facet pytał czy głosowały na sołtysa, a one nie ogarniały o co się je pyta i któraś mówiła, że krzyż ją boli

  • Odpowiedz
@Hannahalla: @nama: @kwasnydeszcz: @natw: ja Pizgam xdddd a ja se kiedyś myślałam ze same dupencje albo jakies 11latki robią tutoriale i jak ja bym miała cos takiego nagrać to śmiech na sali ale widzę ze ten styl ma powodzenie Hahaha
Edit: ogladam jej filmiki i padło "Zaczynamy sie uczyć makijażu na sylwestra zeby do grudnia umieć " #!$%@? jaka ona jest prawdziwa Hahaha ZYCIEEEEE
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Trafiłam na nią jakieś 2 miesiące temu. Brakuje takich osób z dystansem w życiu i na youtube. Już czasem mam dość tych słodko-pierdzących idealnych vlogerek, które budzą się w makijażu.
  • Odpowiedz