Wpis z mikrobloga

@Garindor: jak wiatr zawieje. Deadfish zajmują się tylko rekodowaniem wideo. Suby biorą najczęściej z CR (HS), ale trzeba też uważać, bo często biorą także od takich gównogrup jak commie.

zresztą nawet to mają napisane na swojej stronie:

Welcome to DeadFish Encodes. Where we specialize in taking some of your best subgroups anime TV series, Movies, Specials, OVAs, etc. . Then create a Universal Re-Encode that will play on all your media
@Higurashi777: dzięki za info, znalazłem ich przy oglądaniu LWA i ich wersja była moim zdaniem lepsza niż ta horriblesubsa, stąd myślałem, że to ich własne, skoro horrible bierze z crunchyrolla, muszę więc poszukać od kogo z kolei oni je brali
: jeszcze jak

@Garindor: to pewnie z netflixa brali (i wypuścili jako cały sezon, bo nie widziałem tego jak dodawałem sobie rss-y z poszczególnymi seriami), a jak wszystkim wiadomo, netflix to najgorsze z możliwych źródeł oficjalnych subów.
@Higurashi777: ale mówisz o horriblesubs? jeśli o to chodzi, to na stronce co pokazałem, zaraz po premierze odcinka pojawiała się wersja od nich (wywołując tym moje cierpienie, bo musiałem czekać dzień-dwa na wyjście wersji deadfisha którą wolałem)