Wpis z mikrobloga

Czołem, orientujecie się dzie mogę ubezpieczyć telefon?
Chodzi o iPhone 7+, kupiłem go jakeiś dwa miesiące temu i gdziekolwiek nie dzwoniłem o ubezpieczenie to zawsze coś jest na rzeczy, że jednak nie mogę ...

PZU odsyła mnie do iSpot, iSpot ubezpiecza tylko telefonu u nich kupione ale obsługuje ich uCare, uCare samo w sobie nie oferuje ubezpieczeń tylko muszę się zgłosić do partnera, np.: PZU ()

#apple #iphone #ubezpieczenia #telefony
  • 10
@MrProfeska: a po to, że wole teraz "parę złotych" zainwestować niż płakać jak się okaże, że albo mi go ktoś ukranie albo sam coś głupiego zrobię i go rozbiję, uszkodzę, etc.

Nie miałem wcześniej okazji spradzać ale z tego co słyszałem, to naprawy są dość kosztowne. Nie chciał bym się o tym przekonywać/
@jumanji: tam jest tyle kruczków nawalone. Ze jak przyjdzie co so czego to i tak sa marne szanse, ze cos dostaniesz. Kradzież sprzetu to tylko z pobiciem i jak sie nagralo, ale tez moga to podciagnac pod cos innego i juz nie bedzie sie liczyc. Te magiczne historie opowiadane przez sprzedawcow sa tylko po to aby nabic im kase bo maja z tego spora prowizje.
@MichaelT128: widziałem to ale nie wygląda to przekonująco - jedyny kontakt jaki tam znalazłem to do jakiegoś Marko Zechlin z numerem zagranicznym a po za opisem co obejmuje ubezpiecznie nie ma info co w ramach tego ubezpieczenia dostanę? Zwrot kasy / naprawę / w razie kradzieży lub zniszczenia nowy telefon? Wiem tylko tyle, że mogę się nie obawiać ¯_ ºº _/¯
@MrProfeska: to drogi telefon, zrobiony tak żeby się łatwo popsuć. jest też na niego duży popyt więc jest łakomym kąskiem dla złodziei.

uwielbiam odpowiadać na oczywiste pytania na wykopie. czuję się wtedy jakbym mówił do debila ( ͡° ͜ʖ ͡°)