Wpis z mikrobloga

Przeklejam wpis @ja-qb i przypominam o spotkaniu w środę :)

https://www.wykop.pl/wpis/25370949/mireczki-z-barnsley-zwlaszcza-z-sorekcharityltd-i-/

#uk #yorkshire

Mireczki z #barnsley zwłaszcza z #sorekcharityltd i #sorekabbey.


TL;DR na końcu w spoilerze.

Byłem na spotkaniu z Youth Assoc i pierwsze spotkanie, zapoznawcze, ustaliliśmy na środę 26 lipca. Na 17:00 w The Core, County Way, Barnsley S70 2JW.


Najbliższe spotkanie jest darmowe. Darmowość obejmuje również jedzenie i picie w trakcie :)

Każde inne spotkania, wyjazdy, czy warsztaty organizowane przez YA w przyszłości również będą darmowe (w tym transport czy noclegi).

Spotkania i warsztaty mają na celu pomoc w pracy nad językiem - rozmowy z Anglikami, samodoskonalenie się - różnego rodzaju warsztaty, od First Aid at Work po Team Work, zwiększanie pewności siebie oraz dbania o siebie i swoje samopoczucie (tzw. Wellbeing).

Na pierwszy spotkaniu na pewno będę, więc mogę służyć wsparciem. Również w kwestiach językowych.


TL;DR Słuchajcie ziomki. Angolska organizacja dostaje kupę kasy na organizowanie czasu imigrantom. Obecnie płacą za imprezy Litwinom, Rumunom i Łotyszom. Chcą jednak dostawać więcej kasy, więc szukają młodych Polaków, żeby płacić za ich imprezy. Jeżeli tylko będzie dość chętnych mogą zorganizować i opłacić wszystko - od szkoleń po wyjazdy integracyjne. Chcecie brać w tym udział? Przyjdźcie. Ja tam będę.
  • 3
  • Odpowiedz