Wpis z mikrobloga

Zaraz pewnie będe zjechany za #januszecsgo czy coś, ale na moje to Snax jako IGL to jest pomyłka. Nie chodzi już o to, czy dobrze to robi czy nie, ale to jest gracz który powinien wyczyniać cuda na mapie a nie zastanawiać się jak poprowadzić gre, zawsze to on był tym który najlepsze akcje wyczyniał, ratował drużyne i tego najbardziej zabrakło bo najsłabiej sobie radził na tym turnieju(tak wiem wiem, igl nie ma zabijac itd ale Snax to Snax i zawsze od tego był)
Neo powinien wrócić do prowadzenia no i zobaczymy jak dłużej pójdzie im współpraca z tym analitykiem, bo i tak daleko zaszli biorąc pod uwagę ostatnie ich wyczyny.
A największym zaskoczeniem jest pasha... dawno tak dobrego turnieju nie zagrał.
Szkoda, że to pewnie ich ostatni Major w Polsce w tym składzie, no ale trudno.
GG.

#csgo
  • 17
  • Odpowiedz
@harnas_sv: Lepszy Snax prowadzący i coś grający, niż Neo robiący to wbrew w sobie. Filip mówił w wywiadzie, że czuł się wypalony już prowadzeniem. I swoją drogą fajnie było zobaczyć Neo nieprowadzącego ()
  • Odpowiedz
@trzeci_sutek: no wiem, Neo zagrał bardzo dobrze, no ale nie kosztem tego co Snax wyczyniał bo nie ma co ukrywać on jest najlepszy w tej drużynie i nie powinni tego marnować kosztem dobrze grającego neo. To ewentualnie tak jak @Rudolfinho napisał może Taz powinien wrócić do prowadzenia, nie wiem... ale na pewno nie powinien być to Snax
  • Odpowiedz