Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
podpowiedzcie co mam zrobic, potrzebuje l4 na tydzien, nie mam z kim zostawic #gowniak bo #przedszkole zamkniete. w pracy odwolali mi urlop (tak nwet w #gownopraca na produkcji odwalaja takie jazdy). poprzedni tydzien wzielam na siebie na zap pecherza, latwo udawac :P ale juz mi lekarka tego nie przedluzy bo dostalam antybiotyk i powinno mi przejsc, co wykombinowac? potrzebuje jeszcze tydzien bo przedszkole zamkniete do konca sierpnia. chce sprobowac z pediatra le moje dziecko nie umie jeszcze udawac i jak bedzie wariowac w przychodni to sie wyda... co robic mirasy!

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dope
  • 7
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Stosownie do treści art. 32 tzw. ustawy zasiłkowej, jeśli dziecko nie ukończyło jeszcze 8 roku życia, to w razie nieprzewidzianego zamknięcia przedszkola masz prawo do opieki nad nim i zasiłku opiekuńczego z tego tytułu. Problem polega na tym, że w Twoim przypadku zamknięcie przedszkola nie było nieprzewidziane. Najlepiej w tym zakresie ustalić z pracodawcą, pracodawca ma co do zasady prawo odwołać Cię z urlopu z ważnych i uzasadnionych powodów
  • Odpowiedz