Wpis z mikrobloga

@ACLeague:

Na zgłoszenie incydentów macie 48h od czasu dodania tego wpisu.


jest szansa na rozszerzenia tego czasu do poniedziałku? Przez weekend nie będę miał dostępu do kompa i nie mam jak przeanalizować, a działo się całkiem sporo.
@ACLeague: (999) r3pr3z3nt SEMI-PRO

R1:
@HEBLO - 3:08 - L1, uderzenie w tył na wejściu w zakręt - tracę 4 pozycje
@KRAZIMIERZ 15:38 - podczas wyprzedzania na długiej prostej dochodzi mnie po czym odbija w mój bok i strąca do otchłani.
Po wyprzedzaniu Krazimierza mam lęki kiedy wsiadam do auta.

R2:
@SUMEK - 2:10 - L1 pałuje bezmyślnie do pierwszego zakrętu, celowo wypycha mnie z toru po czym spadam na koniec.
r3pr3z3nt - @ACLeague: (999) r3pr3z3nt SEMI-PRO

R1:
@HEBLO - 3:08 - L1, uderzenie...

źródło: comment_zSHuveL9acYo8RvZivuk0ccEGtrObOUj.jpg

Pobierz
@ACLeague:
AM
R1 ~2:20 @vietnam (numer 993) - wydaje mi się, że to był błąd kolegi i powinien przyhamować wcześniej, żeby mnie nie zdyskwalifikować (bo modliłem się o to, żeby nie wylecieć w kosmos uderzając w barierki)
R2 ~19:50 - kolega, którego nicku nie mogę zidentyfikować (nr boczny 14) uderzenie w bok i lot w bandy
@ACLeague:
AM R1 3:34 Skethoo kontakt i wypchnięcie TechnoTampon (1-sze okrążenie)
AM R1 5:57 Skethoo uderzenie w tył na zakręcie XiaoCiao (obaj wypadają)

I cała plaga teleportacji, a później kontynuacji wyścigu:
AM R1 10:48 w0jt1 'back to pits' i wyjazd na tor o 11:10

AM R2 2:28 Floszunio 'back to pits' i wyjazd na tor
AM R2 3:07 Qcor 'back to pits' i wyjazd na tor 3:49
AM R2 5:50 sketh
@r3pr3z3nt: Sorry kolego :-) Chyba uderzyłem Ciebie przed nawrotem, chciałem przepuścić Ciebie bo kompletnie straciłem koncentracje a jechałeś wyraźnie szybciej, w rezultacie zjechałem na trawę, straciłem panowanie nad furą i taka lipa się stała :-)
@dejvo: sorry. ja szybciej wyszedłem z zakrętu jechałem za tobą ty mnie nie przepuściłeś więc ja zjechałem w drugą strone i ty nagle też i więc jechałem szybciej od ciebie i po prostu wywaliłem tobie w tył . nwm czyja to była wina