Wpis z mikrobloga

No myślę, że na Nowogrodzkiej się trochę mogli zdziwić po dzisiejszym. Już sama liczba ludzi na ulicach w wielu miastach jednocześnie robi wrażenie. Dodatkowo w porównaniu z jakimiś Kodami dotychczasowymi średnia wieku zauważalnie mocno w dół (sypie się przekaz o starych ubekach) i właściwie niewidoczne emblematy partyjne (sypie się przekaz o świniach odrywanych od koryta). Wiadomo, propaganda będzie działać po staremu, a beton przyjmie wszystko, ale jednak mam wrażenie, że przysłowiowego Kowalskiego trudno będzie przekonać, że nic się nie dzieje.
#neuropa #polityka
Pobierz lkg1 - No myślę, że na Nowogrodzkiej się trochę mogli zdziwić po dzisiejszym. Już sam...
źródło: comment_eWKA3KIRfquUofNYZQEsdO0iTWktwpSO.jpg
  • 11
@lkg1: ja wiem, że kropla drąży skałę ale w kwestii manifestacji to zawsze sobie przypominam te wielkie manifestacje PiSu z Solidarnością, które do niczego nie doprowadziły. Jeżeli PiS poczuje zagrożenie, to po prostu przyspieszą.
@marianbaczal: przecież nie mówię, że się obsrają i jutro powiedzą "a nie sorry, tylko żartowaliśmy z tymi sądami". Ale przeczuwam, że trochę się mogli nie spodziewać, że w środku wakacji i po skompromitowaniu kodowych protestów, taka mobilizacja powstanie.
kodowych protestów, taka mobilizacja powstanie.


@lkg1: No nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę z wagi tego co się dzieje. Oczywiście że dla niektórych to walka o śmierć i życie.
sypie się przekaz o starych ubekach


@lkg1: Ten przekaz płynął nawet przy okazji marszu przeciwko ustawie aborcyjnej. A choćby i na ulicę wyszli przedszkolaki, to i tak przekaz będzie jasny - wnuczki UBeków.

@DobrotliwyAlbert: Ile ci płacą za spam tym samym postem w wielu miejscach? Ile kosztuje szmacenie się dla #4konserwy ? Chyba nie jesteś tak durny, że robisz to za darmo?
@lkg1: No ale i? PO popiera 19% kraju, ot wyszli sobie pokrzyczeć - rząd ma ich słuchać? Bo co? Od tego są wybory a nie stanie na ulicach. Suweren wybiera a nie pajace ze stearyna na rękach.