Wpis z mikrobloga

#xiaomi #piston #sluchawki #audio #zakupyzchin

Dotarły do mnie w końcu słuchawki Xiaomi Mi Pro HD (Piston 4) i grają one dosyć słabo w porównaniu do Panasoniców, które kupiłem kiedyś przez przypadek (przed siłownią przypomniałem sobie, że zapomniałem swoich normalnych słuchawek, więc skoczyłem do elektromarketu piętro niżej i wziąłem pierwsze lepsze dokanałowe, nie pamiętam nawet ile kosztowały, ale na pewno nie więcej jak te Xiaomi).

Bas jest bardzo cichy, w niektórych partiach ledwo wyczuwalny. Średnie tony za to są świetne, baaardzo szeroka scena. Natomiast tony wysokie nierzadko ranią mi uszy, są bardzo podbite. Na plus pilot do sterowania i mikrofon, ale nie to jest w słuchawkach najważniejsze przecież.

Czy jest tu ktoś kto ma te słuchawki (konkretnie ten model, a nie Piston 3, czy 2) i mógłby potwierdzić, że te słuchawki tak akurat mają grać (słabe basy, przesadzone wysokie tony, dobry środek)? Na początku wydawało mi się, że mogłem paść ofiarą oszusta i dostać fejki, ale pudełko, futerał i same słuchawki wyglądają na oryginalne.

Brałem je z tej aukcji:

http://www.geekbuying.com/item/Original-Xiaomi-Mi-In-ear-Headphones-Pro---Silver-374043.html
  • 1
@dessann: Uzupełniając - nie kupowałem tych słuchawek w ciemno, w internecie jest pełno pozytywnych recenzji tego modelu. Ja jestem mocno zawiedziony. Gdybym kupił je w Polsce, to zaraz bym je odesłał.