Wpis z mikrobloga

a chciałbyś wyjść z ue?


@qwertty321: Nie musimy, z tego co rozumiem jedyna kara to zawieszenie głosu w Radzie Europejskiej. Robienie wszystkiego co paru wpływowych polityków UE każe to również brak głosu. No i mamy Węgry Orbana, które będą przeciwko.
@qwertty321: takich jak @mopo bedzie coraz wiecej wiec referendum w sprawie wyjscia z unii jest w przyszlosci pewne. i wiekszosc bedzie za. szkoda ze nie mozna na to stawiac u buka.
@Oczko: Nie jestem wielkim przeciwniem UE. Napewno nie podobają mi się politycy u jej steru, ale jak Polską rządziło PO to nie chciałem likwidacji Polski. Z drugiej strony nie wiem czy już zbyt dużo negatywnych emocji nie przyległo do tej organizacji, ale może większa demokratyzacja i decentralizacja pomogłaby się ich pozbyć.
referendum w sprawie wyjscia z unii jest w przyszlosci pewne


@Oczko: A ja jestem w stanie założyć się o co chcesz, że takowego referendum nie będzie. Polscy politycy doskonale zdają sobie sprawę, że dla Polski odłączenie się od europejskiego cyca będzie oznaczało totalną "zagładę" ekonomiczną a nikt nie chce być zapamiętany jako ten, który wrócił nas do gospodarczego średniowiecza.

Spójrz na Wielką Brytanię. Brexit się udał, prawda? Ludzie zagłosowali za wyjściem,