Wpis z mikrobloga

@oficer-prowadzacy: No nie próbowali ukraść Polski. Też nie byłem fanem PO, #!$%@?łem na nich nieraz szczególnie drugą kadencje. Ty mi nie mów że mam krótką pamięć bo dobrze pamiętam gabinety z ostatnich 20lat
  • Odpowiedz
  • 0
@oficer-prowadzacy za komuny było lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) to nie o to chodzi. Żadna partia nie jest bez wad ,kislem z zegarków Nowaka i z przemówień Niesiołowskiego ,ale naprawdę wiedziałem że tak będzie jak jest teraz
  • Odpowiedz
No nie próbowali ukraść Polski

@xionze:
No poza tym że na taśmach próbowali podporządkować sobie NBP i parę innych instytucji oraz tego że #!$%@? skok na emerytury i OFE to faktycznie nie próbowali ukraść Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Radeg90: No PO przez 8 lat trzymało TVP za mordę, zwłaszcza że przez 3 z tych 8 lat to PiS miał swoich w KRRiTV ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Lista przewodniczących Rady: Witold Kołodziejski od 23 października 2007 do 4 sierpnia 2010


Witold Kołodziejski - w okresach niezasiadania w KRRiT członek Prawa i Sprawiedliwości. Z ramienia tej partii w latach 2002–2006 zasiadał
  • Odpowiedz
@xionze: Ktoś ładnie powiedział, że złodziej wie ile nakraść by to wszystko jakoś działało i można było dalej wały robić. Fanatyk rozpierdzieli wszystko, że nic nie zostanie.
  • Odpowiedz
@xionze: PiS dodatkowo, kiedy zaczynasz kryczeć "złodziej policja", nazywa Cię starym komunistą i kliką, wmawia, że robi to dla dobra suwerena, a na koniec wypuszcza 20 artykułów we wPolityce, Dorzeczy, Gazecie Polskiej i Niezależnej.pl o tym jaka jesteś kanalia.
  • Odpowiedz
@jaceks653:
Za czasów PO kradli po cichu, w białych rękawiczkach. Za czasów PiSiurków nie #!$%@?ą się w tańcu. PO kradło dla siebie i swoich ludzi. Obecna władza poszła o krok dalej i część #!$%@? kasy rozdaje mnożącej się patologii 500+ ( ͡° ʖ̯ ͡°) W tym kraju nigdy nie będzie normalnie.
  • Odpowiedz
@xionze: Chyba już zapomniałeś jak Platforma próbowała zawłaszczyć kluczowe instytucje w państwie, jak opanowali cały system sądowniczy, telewizję i jaki panował nepotyzm.

Ale i tak powiesz że jest wszystko w porządku.
  • Odpowiedz
@kiera1 @oficer-prowadzacy : I a piać od nowa znowu zdarta płyta. Nie po to sie demontuje mechanizmy kontrolne żeby potem oddawać władze aye? Kradną Polske ale "bo za platformy... bo platforma" W dupie to mam bo teraz jest znacznie gorzej. Coś nowego do powiedzenia macie czy dalej te bzdury rodem z Komitetu Centralnego - "Mięso podrożało ale lokomotywy i szyny potaniały" Jak neokomuchy przejmą sądownictwo i będziecie mieć pecha jak
  • Odpowiedz