Wpis z mikrobloga

W zeszłym tygodniu byłem na drugiej randce. Wczoraj napisałem SMS, by umówić się na trzecią. Odpisała, że w tym tygodniu nie znajdzie dla mnie czasu.

Nie wiem, o co chodzi... Czy to jest jakaś gra? Czy to jest właśnie ten shit test? Sprawdza moją reakcję?

Naprawdę nie ma czasu, czy może kręci z innym, a ja jestem opcją zapasową?

Dzisiaj nie mogłem się skupić w pracy, bo cały czas o tym myślałem. Jak nie postawi sprawy jasno, że już nie chce się ze mną spotykać, to ja wykończę się psychicznie.

#shittesty #przegryw #stulejacontent #tfwnogf ##!$%@?
  • 13
  • Odpowiedz
@wyjzprz2: "Dzisiaj nie mogłem się skupić w pracy, bo cały czas o tym myślałem. Jak nie postawi sprawy jasno, że już nie chce się ze mną spotykać, to ja wykończę się psychicznie." Czy ja dobrze widzę? Po dwóch randkach nie możesz skupić się w pracy? Potem żal, że laska ma cie w d... radzę odpuścić delikatnie i tyle, sama przyjdzie jak nie to bajeruj następną. Nie stawiaj jednej dziewczyny po dwóch
  • Odpowiedz
@DannyMurillo:
@rzincognito:

Jeśli nie czyta mirko i nie zorientuje się, że ten wpis jest właśnie o niej, to raczej nie powinna wiedzieć, jak ja się teraz czuję.

Jeśli dojdzie do kolejnego spotkania, to przecież nie powiem jej, że cały tydzień myślałem o niej i że nawet pisałem o tym na wypoku. Spotkanie najprawdopodobniej przebiegnie tak, jak dwa poprzednie - czyli na rozmowie o naszych zainteresowaniach (np. filmy, muzyka), pracy, lub
  • Odpowiedz
@wyjzprz2 Nie nie nie. Szczerze to nie proponowałbym spotkania niech ona teraz cos ruszy. Olej na jakis czas i bajeruj inną. Jesli nie znajdzie czasu to trudno. Bylo jej napisac ze nie wiesz co tracisz i koniec. Teraz jej kolej na odezwanie sie i napisanie czegos.
  • Odpowiedz
Nie wiem, o co chodzi... Czy to jest jakaś gra? Czy to jest właśnie ten shit test? Sprawdza moją reakcję?


@wyjzprz2: Nie jest to żadna gra. Nic ona nie sprawdza. Nie bawi się w nic. Według niej wszystko jest w porządku - po prostu normalnie spotyka się z jakimś fajnym facetem, a jak akurat się z nim pokłóci/czuje się niedoceniona, potrzebuje jakiegoś adoratora na chwilę - to się do Ciebie odzywa.
  • Odpowiedz