Wpis z mikrobloga

Ogolmie to zyjemy w #!$%@? czasach, wpis @mati1990 mi to jeszcze bardziej uswiadomil. Ten swiat to swiat pelen prymitywnych konstruktow spolecznych, zalozen i koncepcji. Wyzej wspomniany Mirek dostal na rozmowie o prace pytanie jak opisaliby go koledzy. To juz swiadczy jak malenkiego rozumu niewolnikiem musiala byc osoba pytajaca zakladajac, ze kazdy ma znajomych. Cala rozmowa kwalifikacyjna ale tez podryw to zbior zachowan pro forma. Jak kazdy mowisz, ze masz super hobby, jestes ambitny ale wskazujesz tez swoje wady etc. Pytanie tylko po co tej teatrzyk? Czemu on sluzy? Przeciez nie pokazujesz swojego prawdziwego ja, tylko perfidnie klamiesz. Czym sie wiec rozni klamstwo odnosnie przeszlosci seksualnej vide chodzenie na dziwki to rozmowy o prace czy podrywu? Niczym.
#przegryw #przemyslenia #tfwnogf
  • 17
@wyjde_z_przegrywu: Nie wiem jaki pożytek czy kontrolę nad pospólstwem ma rzekomo dawać to jak obecnie wygląda cały podryw oprócz odsiewania od reprodukcji stulejarstwa którego nie powinno się rozmnażać. Dzisiejszy podryw to nic innego jak wolny rynek, gdzie oferujesz siebie w zamian za kogoś innego. Dlatego też każdy na tym rynku stara się pokazać jak najlepiej, podnieść swoją wartość by zyskać możliwość uzyskania jak najlepszego partnera. Kobiety podrasowują swój wygląd a faceci
@wyjde_z_przegrywu Dzisiaj z posiadania różowego wykluczeni są stulejarze. Gdyby rodziny inicjowały związki to:
- co jak ktoś nie ma rodziny, wykluczony?
- co jak ktoś ma #!$%@?ą rodzinę która ma cie w dupie i nie dba czy się ożenisz czy nie
- co jak ktoś ma rodzinę bez jaj która nie potrafi załatwić ci żony
- co jak jesteś stulejarzem i każda potencjalna rodzina z różowym stwierdzi "o nie to nie jest
@wieczny_stulejarz: a no widzisz, moj blad, nie dopisalem, ze rodzina jako podmiot inicjujacy to rowniez przezytek. Swiat poszedl w zla strone, zlikwidowal podmiot, zamiast go zmienic. Wlasciwym jest, zeby to panstwo inicjowalo zwiazki. Powolac Panstwowa Agencja Matrymonialna, za istniejace uznac tylko zwiazki malzenskie, wszystkie inne za niewazne, i od tej pory kazdy singiel winien sie zglaszac do PAM. Tak to powinno wygladac. Za to kazdy poznany w inny sposob po wprowadzeniu
@wyjde_z_przegrywu Aha, komunizm. Fajnie. #!$%@? o "zniewoleniu" podrywem a sam chcesz żeby ktoś siłą zdecydował o całym twoim życiu. Nie no wolność niczym w kajdanach w więzieniu z kulą u nogi. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Gdybyś ty dostał od PAM brzydkiego dynamicznego różowego (czyli z tego co wiem dokładne przeciwieństwo tego co chcesz) a twój sąsiąd ideał to co, też będziesz wypisał "dlaczego jestem skazany na takiego różowego?
@wyjde_z_przegrywu Czyli wracamy do punktu wyjścia, bo stulejarze też byliby wykluczeni. Przecież przy takim czymś każdemu chociaż trochę atrakcyjnemu różówemu wyszłoby, że najlepszy partner to podobnie atrakcyjny niebieski. Każdy piękny różowy na testach psychologicznych demonstrowałby wysoką pewność siebie, samoocenę, wymagania i potrzebę atrakcyjnego faceta. U mało atrakcyjnego wyszłaby zaniżona samoocena i podobne też podejście jeśli chodzi o wymagania do facetów. A nawet gdyby ktoś srał wyżej niż dupę ma i samemu będąc