Wpis z mikrobloga

  • 0
@zielony041 po co gwarancja w Polsce? W UK kiedyś laptopa kupilem i coś mi się z nim zrąbalo to normalnie wysłałem tam do nichi po 1.5 tyg wrócił jak nowy.
  • Odpowiedz
@zielony041: Jak widzisz opłacalność kopania na 1070 w dłuższej (3-6 msc) perspektywie? Obecnie karty wyciągają przy dobrych warunkach $7 na dzień, co za same karty daje zwrot ponad roczny.
  • Odpowiedz
@Shiv: Nie uważasz jednak, że jeśli na miejscu jest taniej a koszt ewentualnej przesyłki jest znacznie niższy to logicznym jest, że lepiej kupić tutaj i dostać towar szybciej?

@ch1nczyk: nie interesuje się samym kopaniem od 2013 roku, więc ciężko mi cokolwiek na ten temat powiedzieć. Rynek kryptowalut wygląda też jako rollercoaster, także ciężko coś osądzać.
Bardziej w ofercie skupiam się na osobach, którzy chcą kupić sobie kartę taniej,
  • Odpowiedz
@Shiv: Nadal jednak nie rozumiem twojego toku myślenia. Oferuję kartę taniej 50zł niż na eBayu a Ty nadal wysuwasz jakieś dziwne wnioski nie mające związku z tematem.
  • Odpowiedz
@ch1nczyk: gdzie są osiągalne? $1.51 na czysto robi 1070, druga 1080ti troche wiecej.
Tam musisz w tabelce wypełnić poprawne wydobycie a nie te randomowe z paru kart.
widze teraz co wpisales 5x 1070 i 1080 dodatkowo :>
Kopaniem się nie zarabia, strata pieniędzy.
  • Odpowiedz
@ch1nczyk: ładowanie 10 tysięcy + 1080 jakies 3k czyli 13 tysiecy za zarobek 7 dolarów dziennie.

Nie dzięki

Opłacało to się wydobywać jedną 1070 za 6 dolarów. wtedy takie combo robiłoby robote. Teraz lepiej inwestować.
  • Odpowiedz
@Mastersoon: 1080 nie jest brana pod uwagę w moim linku, tylko 5x 1070.

Niemniej jednak teraz jest to powiedzmy, przeciętnie opłacalne - koparka na 5 GTX 1070 to conajmniej 12k, zwrot grubo ponad rok.
  • Odpowiedz
@ch1nczyk: Jednak się zgadza to 5x zaznaczone na zielono. Wcześnie zapisało ci te dodatki które wklepywałeś jeszcze te 4 radki ale nie są podświetlone.

Zakładając obecną trudność która ciągle wzrasta w szybkim tempie. Więc zwrot za ponad rok.
  • Odpowiedz
@Mastersoon: Ponad rok albo wcale - miesiąc temu zwrot to był circa 3 miesiące, teraz to już ponad 12 miesięcy - co będzie za kolejnych, dajmy na to, 6 miesięcy?

Ciekaw jestem czy dalej jest boom na budowanie koparek.
  • Odpowiedz