Wpis z mikrobloga

To jest to o czym pisałem wczoraj. MAGICAL MUSI IŚĆ W SIŁĘ PONIEWAŻ TO GWARANTUJE BÓL DUPY takich tfu pozerów jak i on. Ma kumpla Isamu który bije dziewczynę, ale pod tą warstwą tłuszczu za małe jaja nie pozwalają mu nic powiedzieć na jego temat, to czysta hipokryzja w jego wykonaniu.

@danielmagical - jesteś pierwszą osobą która #!$%@? ten #!$%@?łek od środka, która włożyła kij w mrowisko i wkładaj ten kij tak głęboko, żeby zaczęli się dławić!

#danielmagical
  • 11
@Razzish: Kumpla Isamu ?. Pozera xd? Ja #!$%@? Wykop juz totalnie schodzi na psy,ktos sie wypowie merytorycznie na temat grubego to plujecie jadem ja #!$%@? ile ty masz lat albo co w twojje glowce siedzi ? jak widze takie wytpociny anonimka takiego jak ty to zastanawiam sie czy nie jestes na tym samym poziomie co rafatus i spolka patusow.
@Kalesonek: Merytoryczna wypowiedź? Proszę Cię,od pierwszych słów że grozi nam dyktatura (reforma sądownictwa ma na celu wywalenie szuj które siedzą od 89 i sądziły nawet w sprawie Popiełuszki), następnie że rząd ogłosił...nie rząd tylko redaktor z niezależnej, a skończywszy na magicalu to pieprzony stek bzdur. Merytoryczne kłamstwa w dwóch pierwszych przypadkach, a co do magicala to czemu nie przyczepił się go kiedy miał 400 widzów, przecież wtedy to też była Patologia.
@Razzish: Co ty czlowieku #!$%@? ? Czytam i mowie ok moze jednak sie mylilem i cos tam w glowie Ci swita ale jak przeczytalem ze on jest patologia bo mowi #!$%@? no to jeblem ile ty do #!$%@? nedzy masz lat ? On patologia ? on jest chyba najspokojniejszym tworca i jednych z niewielu letsplayerow co ma cos do przekazania,no i co ma do rzeczy za sa na tych samych eventach
@Kalesonek
Zamiast Rock daj Rojo, po prost zamienilem te osoby onylkowo, jak taki inteligentny jestes i innych od glupcow wyzywasz to powinienes sie domyslic.
Co do bicia to poszukaj wywiadow z ta dziewczyba jak jest zastraszona przez niego, a jezeli jestes tak nieogarniety czy tez glupi to napisz ze nie mozesz znalezc, wtedy postaram sie Ci pomoc.

Poza tym jestes tak alo rozgarniety ze naprawde uwazasz ze chodzi mi o to ze
@Razzish: Czlowieku ile ty masz lat bo ciezko mi sie czyta to co piszesz, zaczynam sadzic ze jestes w wieku gimnazjalnym.No i co z tego ze w swoich materialach klnie ? nie wiem czy wiesz ale w wiekszosc ludzi tworzac swoje materialy kreuje postac aby odzielic swoje zycie prywatne od swojej tworczosci,ale co mnie obchodza glupie filmy na ktorych sa pomówienia ? slowo przeciwko slowu nic nie znaczy, jak bedzie mial
@Kalesonek: Kreuje XD To może Danielmagical też kreuje swoje alter ego? Może poza 100h streamami to filantrop i milioner XD. Przecież Ty jesteś przesiąknięty tym co powiedzą Twoi internetowi bożkowie. NIE MA DOWODU TO NIE UWIERZE, no bo nagrana rozmowa to nie dowód. Stek bzdur wpojony przez Twoich internetowych GURU to masz w główce kolego. Samo uznanie że Rock mówi coś merytorycznego to już głupota na swój sposób, nie słucham go,
@Razzish: Ty czlowieku jestes smiszny, jest roznica po miedzy nagrywaniem 40minutowego materialu a prowadzeniem transmisji z domu kilku dni, bozkowie co ty #!$%@?? xd za duzo lat mam by byc takim idiota jak ty i lykac i latac za tworcami na yt, to tylko internet idioto i rozrywka, No bo idioto to jest racjonalne myslenie czego ty nie posiadasz jak moge wierzyc w cos na co nie ma dowodu ? ty