Wpis z mikrobloga

He he robię piątą edycje #rozdajo ... trzech kodów spod kapsli Lecha ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kody są potrzebne do grania w quiz muzyczny, w którym można wygrać abonamenty #spotify roczne lub miesięczne, szczegóły na:
https://muzykaodleszka.pl
Plusować mogą wszyscy. Losowanie spośród plusujących jednego zwycięzcy dzisiaj około godziny 21 za pomocą #mirkorandom
Zwycięzca dostanie kody przez PW.
Zdzisiu1 - He he robię piątą edycje #rozdajo ... trzech kodów spod kapsli Lecha ( ͡° ...

źródło: comment_vCWZU3bhg0flSqh00yv0JVCTBIZxMqhv.jpg

Pobierz
  • 19
@Aquoss: Napisałem do nich w tej sprawie, bo nie dostałem jeszcze kodu z 5. tygodnia (to ten tydzień, w którym pierwsza dwusetka miała wyniki ~196). Odpisali mi, że zwycięzcy są poddawani weryfikacji i zgodnie z regulaminem:

Wydanie Nagród następuje na podany przez Uczestnika adres e-mail, w terminie do 20 dni roboczych od zakończenia tygodnia Konkursu, w którym Uczestnik brał udział.
@Krosq: ja nie śledzę tego konkursu i tylko z doskoku jakieś 4 razy zagrałem. Byłem Ciekaw czy się w ogóle będą odzywać, bo być w top1000 w ciągu tygodnia to nie problem. Tylko w jednym tygodniu na był taki problem z botami?

W tym samym regulaminie w paragrafie 4 w punkcie 13 jest napisane, że w powinniśmy być informowani o wygranej w przeciągu 5 dni po zakończeniu tygodnia
@KisielBB: Wychodzi na to, że tylko w 5. tygodniu był jakiś zmasowany atak. Wyniki z 6. tygodnia wyglądają bardziej realistycznie (tj. większe zróżnicowanie w przypadku TOP100).
Dziś padł nowy rekord - aż 119 osób biorących udział w rozdajo!
Dziękuje serdecznie za wspólną zabawę.
Tym razem talon na balon wygrał @king861
Gratulacje i ewentualnie pochwal się jeśli uda ci się coś ugrać w tym quizie.