Wpis z mikrobloga

W końcu zebrałem się, żeby pokręcić się trochę po okolicy, planowałem od początku roku, żeby pojechać i cyknąć sobie zdjęcie z "wiatrakiem", a że to tylko 30km ode mnie, to przecież "niedaleko, byle popołudniem sobie wyskoczę" :D.

Pokręciłem się po okolicy trochę więcej niż zwykle, jeździłem po pozostałościach po drogach asfaltowych, po lasach, po polach, po różnych mniejszych i większych okolicznych wiochach i stwierdziłem kilka rzeczy...






#motocykle
Pobierz Glenroy - W końcu zebrałem się, żeby pokręcić się trochę po okolicy, planowałem od po...
źródło: comment_bJuylBBe7pb4f67CnQ1qarAuEXHRFgis.jpg
  • 7
wziąłbyś się do jakiejś roboty... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@zyxgl: oficjalnie mam jeszcze 20 minut urlopu ( )

więcej spoilerów( ͡° ʖ̯ ͡°)

następnym razem się poprawię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ciśnij na regulację.

@pan_fenestron: dzwoniłem dzisiaj do mechanika -znajomy, żeby nie było, że ludziom żyć nie daję xD- mają chłopaki po urlopie
@Glenroy: Po podobnej przygodzie (termin za n dni, rozregulowane maksymalnie, a jeździć trzeba :) ) zagotowałem i kupiłem waukometr. Jedynie okazało się, że muszę po gazownikach jeździć w poszukiwaniu króćców do gaźników. Serwisówka, kroplówka z apteki, trochę wężyków i można robić :) Jest to znacznie łatwiejsze niż przypuszczałem.
Jakie objawy daja gazniki?


@KasparowGaming: Zależy czego objawy. Ja mam bankowo rozjechane synchro i jest za ubogo. Synchro, czyli rollercoaster z obrotów jałowych, pływają jak fale dunaju i przez szarpanie jest praktycznie nie do jazdy w dolnym zakresie. Uboga mieszanka, dużo pali, czuć utratę mocy, strzela w wydech i ogólnie bardzo łatwo przegrzać silnik.

@FLAqMastah: Jeżeli chodzi o wakuometry, właśnie się rozglądałem za jakimś zestawem, tym bardziej że w granicach