Wpis z mikrobloga

Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tymi grupami na facebooku odnośnie tych hyipów czy jak je tam zwał? Zakładają grupy, werbują ludzi, pokazują zyski na poziomie iluś tam części dziesiętnych BTC za wejście po 1 - 2 - 3 dniach, reklama - nowy hyip wejście za min np. 0.001 BTC zwrot 12% per day, czysty zysk bla bla potem wrzucaja info tylko - że dzisiaj tyle zarobili, jakiś tam instant 200% czy coś tam. I żeby nie wchodzić po 3 dniach przed startem. Robią jakieś sztuczne pompki coinami na bittrexie które się tam wpłaca i stąd wypłaty. Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi i co to za ściemy?

#kryptowaluty
  • 22
  • Odpowiedz
@edmora: no dobra ja rozumiem piramide finansową ale chodzi mi o to że to działa bez refów również. Przecież te osoby co wchodzą pod własciciela grupy tez zarabiaja cos tam, mimo że dalej tego nie rozprowadzają tylko wpłacają swój coin.
  • Odpowiedz
@MauserAbuser: musisz uwazac, sa grupy naganiajace na 1 sekundowe pompy i tyle z tego bedziesz miec, czyli na minusie :)
sa tez grupy operujace na jednej konkretnej monecie, tam juz jest lepiej, wybijaja powoli walute do gory np przez caly dzien.
Wiec zalezy jak trafisz, ale uwazaj, jak ktos ci kaze wrzuci cala kase na raz to raczej znaczy ze ja stracisz :D
  • Odpowiedz
@Ideologia_Gender: jakiś artykuł cokolwiek żebym mógł o tym poczytać? :>
czytam o wszystkim od paru dni, wkur** mnie znajomi którzy pieprzą o dascoinie non stop, mam ludzi którzy potworzyli grupy odnośnie BTC i tych pompek, jak to działa jak w to grać czy grać czy warto cokolwiek do poczytania? :D
  • Odpowiedz
@Ideologia_Gender: ok tylko ja tego nie rozumiem, a chciałbym zrozumieć, rozumieć spadki wzrosty górki dołki ale tych grupek właśnie i w jaki sposób działają nie.. i nigdze nie moge znaleźć info jak to działa, kiedy wchodzić kiedy nie - cokolwiek
  • Odpowiedz
@AssLover: czyli tak, jest pompka ktoś ja oglasza ze bedzie za 3dni o godz 23:00, ludzie wrzucaja do programu ileś tam dziesiatych btc 0.003 btc, siedza na slacku i patrzą jak wykres idzie w gore, jakis 1 cap mowi - "HOLD YOUR BLOODY COINS!! DO NOT SELL !!" i co czekamy, jak koles powie - teraz, to wszyscy wyplacaja BTC? tylko skąd? ze strony programu czy co? xd nie czaje
  • Odpowiedz
@Ideologia_Gender: natrzepali, co to znaczy? W jaki sposób zwiększają swój zysk - jest on zależny od ilości osób które w to wejdą tak? Czyli od zasiegu i wpłat w program, rośnie popyt to rośnie i cena na bittrexie. Czy na tego bitrexxa można wrzucić wszystko? Każdą nową walutę? Czyli np jutro moe zrobić swoją pompkę swoje kryptocoiny nagonić ludzi i wejść na giełde?

i pytanie kiedy wyplacic?
  • Odpowiedz
@Ideologia_Gender: ja to widzę, chodzi o sposób działania. Skąd się bierze to 200%. Mnie nie interesuje wkładanie w tym momencie na cito, ja potrzebuję wiedzę żeby właśnie taki ktoś mnie nie wydymał. Chce wiedzieć wszystko. Stąd tu jestem, nie mam zamiaru się naśmiewać, żartować, marudzić cokolwiek. Po prostu interesuje mnie powstanie tego zysku, jak to pracuje na jakiej zasadzie. Zrobiłem edit może nie widziałeś.

Chodzi o to, że żebym ja
  • Odpowiedz