Wpis z mikrobloga

Ochroniarz Loyd wszedł na duty, monitoruje właśnie urzędniczą
#danielmagicalstreszczenia #danielmagical

Spis dzisiejszego dnia i nocy z dnia 2017-05-15/16 od godziny 21:37
21:47 przyszedł menel (Piotr kolega Gosii) który ukradł słynną 5-złotówke ze stołu - Daniel od razu zareagował i go wygonił
22:04Gocha dostała wielkiej #!$%@?, grozi Jacy, że go zabije, w gohe wstąpił demon goczabaala wywoływany tym, że nie ma 4 promili we krwi
22:15 przyjechał właśnie drugi pezet tylko z dzieckiem, można powiedzieć, że wyluzowany tatko, niestety nie dał młodemu się napić z swoimi idolami, ale na pewno popija redd'sa z swoimi ziomkami z Lublina, wcześniej możemy się dowiedzieć, że ma 14 lat, przyjechali w drodze na wakacje, pani Gosia się wyżala a oni wyrażają współczucie, Goczabaal bardzo, bardzo się uspokoił
22:28 taniec kurczaka, który przerwała Gocha, ponieważ stan ukojenia #!$%@? się skończył, podobno bohaterowie programu muszą przeczekać atak, lub puścić Zenona Martyniuka
22:35 Daniel pokazuje Gośce nagranie, gdzie kolega menel kradnie 5-złotówe oczekiwanie na reakcje
22:36 Gosia zareagowała bardzo spokojnie, tym razem pewnie zachowa ostrożność, i nie da tak się #!$%@?ć na hajs

22:52 przy okazji kiedy nic się nie dzieje, powiem szczerze, że oglądam magicala od bardzo dawna a na wykopie jestem, po prostu jestem nowy a jeżeli chodzi o te śmieszkowanie z Gochą, gochabaalem to tylko dla żartów i szczerze z ręka na sercu szanuje Daniela i jego rodzinę, właśnie te śmieszkowanie naprawdę dodaje klimatu do całego strumyka, lecz nie popieram #!$%@? pani Gosi na live, to starsza osoba i zapewne nie panuje nad sobą, prawdopodobnie jest pod presją, może też siedzi za krótko w tym internecie i nie ma jeszcze wyrobionego dystansu dla siebie.

RADIO Loydzik 10-20 wracam na służbę po krótkiej przerwie, chyba się rozpisałem 22:58

23:11 Daniel zwyzywał jakiegoś gościa który nagrał film, z którym nawet troszeczkę tyci tyci się zgadzam, pani Gosia ma problem, został bardzo zwyzywany, z 2 tysięcy wyświetleń przeszedł na 8 tysięcy, ocena tego filmu też się zmieniła.

23:45 nudzi mi się na służbie, co by tu porobić... dlaczego nic sie nie dzieje na urzędniczej? czyżby cisza przed burzą?
23:50 Jaca uderzył Goche w twarz, boli ją pół ciała, nawet nie było słychać ( ?° ?? ?°)

24:00 Daniel odkrywa wszechstronną encyklopedie o swojej rodzinie
00:20 Daniel mówi o jakiejś wielkiej rzeczy, mówi także, że może przebić tym wywoływanie duchów
RADIO Loydzik 10-20 Na urzędniczej spokojnie 00:35

Przy okazji jeżeli Ci się podoba mój sposób prowadzenia streszczeń, proszę Cię o to abyś zostawił plusa.

00:41 Daniel narzeka na jakość zamówionego wcześniej kebaba, na małą ilość mięsa, Jaca prawdopodobnie też #!$%@?, że musi jeść warzywka zamiast mięcha
1:00 Wszyscy położyli się spać, padam na ryj w moim biurze, tone w notatkach i jeszcze zostało 8 godzin do zakończenia służby, chyba umre...
1:03 Nagle przypomniało mi się, że rekin miał atakować coś około 2 w nocy, w mieszkaniu jest bardzo cicho a mi zachciało się znowu pracować
1:24 Z wytrwałością czekam na rekina biznesu
2:04 Nadal wyczekuje...
2:31 Seba leży na wyrze z otwartym ryjem i śpi, Daniel cały czas się przewraca, Małysz tak samo a nadal nic się nie dzieje, no cóż - czekam.

Na strumyku młodego twórcy utrzymuje się chociaż późnej godziny 2500 stałych widzów

3:00 Ktoś cały czas sapie jak jakaś świnia, muszę dopaść sprawcę szuka wzrokiem sprawcy to jednak trudniejsze niż myślałem, i chyba wszyscy tak sapią
3:05 Tak jak myślę, że mam tak patrzeć jak oni śpią przez 6 godzin jeszcze, myślę sobie - że to nie dla mnie robota
3:26Seba prawdopodobnie się przebudza, często pociąga nosem, katar spowodowany wciągnięciem amfetaminy, katar utrzymuje się przez 2-3 dni ŻART
3:45 Chyba zaczynam wariować, pogram sobie na telefonie oczywiście monitorując strumyk.
4:16 Nic się nie dzieje.
4:40 Magical sie obudził
4:58 Gocha każe iść Jacy do roboty, chociaż jest niedziela + dla niej, że pilnuje aby jej konkubent miał jak najwięcej pieniędzy
5:32 Nic sie nie dzieje... Odbijanie piłką, odbijanie piłką
6:42 Lekka sprzeczka Daniela z Goczabalem o to, że pali papierosy.
8:07 Minęła godzina i tak dalej nic się nie dzieje...

RADIO Loydzik 10-20 Urzędnicza spokojna, ale nie zamierzam skończyć tak szybko służby

W mieszkaniu słychać pijackie bełkoty Gochabaala oraz uspokajanie jej przez Jacy, z komputerka wydobywa sie dźwięk liczenia koni mechanicznych. 8:10

8:56 Dobra, chyba to koniec mojej służby na razie, może kiedyś wróce

RADIO Loydzik 10-20 Kończe służbe na urzędniczej

Loydzik po 12 godzinach monitorowania urzędniczej udał się z biura do domu i poszet kimać ( ?° ?? ?°) ( ?° ?? ?°)



  • 37