Wpis z mikrobloga

Wydzwania mi dzień w dzień jakiś #!$%@? z nieznanego numeru, szybki research na google i to podobno jakiś instytut badawczy czy Bóg wie co, że podobno ankietę mają dla mnie. Niestety ja mam ich w dupie i chciałbym zablokować ten numer, tak aby do mnie więcej nie dzwonił. Posiadam #lumia535 z windows 8.1 here. Z tego co wyczytałem na necie potrzebuję jakichś aplikacji callSMSfilter plus info + dodatki, ale nigdzie tego nie widzę. Że też muszę się bawić w instalowanie aplikacji, na #android jak dobrze pamiętam takie coś było już w ustawieniach. Aktualizować do wersji 10? Ogólnie darować sobie już ten system i #!$%@?ć telefon przez okno czy też jest jakiś sposób na blokowanie niechcianych numerów?

#windowsphone #lumia
  • 22
Że też muszę się bawić w instalowanie aplikacji, na #android jak dobrze pamiętam takie coś było już w ustawieniach.


@shox: Windows to jest na komputerach dobry a nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@shox: Tracę cierpliwość. Aplikacja jest na telefon, a nie na komputer. Czy wszystko muszę dyktować łopatologicznie?

1. Weź telefon w rękę.
2. Skopiuj/przepisz/wprowadź za pomocą kodu QR/wstukaj link do aplikacji na telefonie.
3. Zainstaluj aplikację na telefonie.