Wpis z mikrobloga

Gdzie sprzedam butelki zwrotne i skrzynki na piwo jak nie mam paragonu? Trochę się ich nazbierało po wydarzeniu jakie organizowałam, a rzeczy były brane na fakturę - podobno w Auchan jest wrzutka na butelki, ale może widział ktoś to bliżej?
#wroclaw #piwo
  • 9
  • Odpowiedz
@StaryZdzich:
https://www.wykop.pl/wpis/24850375/wie-ktos-gdzie-sprzedam-ok-150-butelek-zwrotnych-p/
chodzi najprawdopodobniej o auchana na Francuskiej
moze jednak zadzwon do niego i upewnij sie czy daja odliczenie od zakupow, bo z auchanami jest z roku na rok coraz gorzej w tym temacie
druga sprawa to skrzynki. spytaj sie czy automat ma dziure na skrzynki. moze niestety nie miec.. na szczescie we wroclawiu masz 3 kauflandy

jeszcze jedna sprawa, tak jak @kojot-mazur pisal, w kauflandach moga byc przejsciowo ograniczenia co
  • Odpowiedz
@StaryZdzich:
jeszcze jeden tip znalazlem: mozesz pochodzic po sklepach i poprobowac oddac po kilka skrzynek wraz z butelkami na jeden sklep. jesli piwa sa rozne to obowiazkowo nalezy powkladac butelki do wlasciwych dla nich skrzynek.
nie wiem ile tego masz, ale raczej nie licz ze jeden sklep wezmnie ci wszystko za jednym zamachem
  • Odpowiedz