Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałam tylko wyznać że nie jestem z moim chłopakiem z miłości a z rozsądku. Nie kocham go ale potrzebuję bliskości i on mi to zapewnia. Bałabym się zakochać bo czułabym zazdrość gdyby pokazał mi jakie mu się dziewczyny podobają a tak mam spokój. Nie czuję zazdrości a jak pokazuje mi ulubioną aktorkę to heheszkuje. Podoba mi się taki układ. Jestem spokojna i gdyby chciał się rozstać to nie płakałabym. Czy to źle? On jest szczęśliwy i ja mam zapenione bezpieczeństwo, bliskość i seks.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 29
BezwzględnaPrzyjaciółka: jesteś w takim samym związku jak 90% twoich rówieśniczek. Podoba się wam tylko top 10% facetów (którzy ruchają na okrągło, zarówno singielki jak i te w związku), a reszta może liczyć jedynie na ochłapy typu związek taki jak twój.

Zaakceptował: kwasnydeszcz
OP: BezwględnaPrzyjaciółka ja nie związała bym się z facetem którego bym pokochała przez moje kompleksy. Bałabym się gdyby mnie zdradził albo w ogóle gdyby oglądał się za innymi kobietami. Strasznie bym to przeżywała. A tak ja jestem spokojna i on szczęśliwy że ma taką zdystansowaną dziewczynę.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: dope
@AnonimoweMirkoWyznania: Siedem miesięcy to niewiele. Przyjdzie taki moment, że przestanie ci zależeć bo w sumie to nic nie czujesz poza przyzwyczajeniem. Jeśli uważasz, że ci to odpowiada i nie przeszkadza ci, że to nie fair wobec niego to spoko. Zrobiłem coś podobnego co ty kiedyś ale po prostu, w pewnym momencie się zmęczyłem. Rutyna mnie wykańczała. Ona też się męczyła w tym "układzie".
OP: @NieNajgorzej: ale ja mu jestem wierna i chcę z nim być tak długo jak on ze mną. Wybaczyłabym zdradę bo go nie kocham i jestem z rozsądku. Tylko on nie zna moich prawdziwych intencji ale po co miałby to wiedzieć? Staram się żeby było mu ze mną dobrze.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Zkropkao_Na