Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #ico
Co wy drogie mirki myślicie o Pillar Project ( Pillar Wallet ) or Musiconomi?
Pierwszy z nich startuje z ICO 16 Lipca z 560 milionami Coinów do dyspozycji i czasem 60 godz. a Drugi startuje gdzieś pod koniec Lipca i w tej chwili zaczyna się o tym robić głośno. Nie wspominając, że będzie pre sale Musiconomi za niedługo a napewno pomiędzy 16 Lipcem a końcem miesiąca.

Ogólnie moja taktyka to Pump and Dump, Jednak te 560milionów tokenów dystrybuowanych przez nich to sporo ale z drugiej strony będzie można tez sporo ich kopic a potem możne sprzedać z jakimś zyskiem.
Nie będę mówić tutaj o jakichś pomysłach forsowanych przez te 2 tokeny bo szczerze mało to mnie interesuje ale czy oprócz tych dwóch znacie jeszcze jakieś ICO warte do wrzucenia trochę kasy i zebrania trochę więcej kiedy wejdą na giełdę?
  • 13
@leobenos: w teorii - jezeli byloby duzo zapotrzebowanie na coiny, I udalo by sie wyprzedac w te 60h, to mozna liczyc na duze zwroty na gieldzie (jezeli nic nie #!$%@? w miedzyczasie). Juz samo "60h" oznacza ze nie wszyscy chetni moga zdazyc kupic - przez co beda sie kierowac na gielde... itd itp
@AssLover: mało to mnie interesuje tak szczerze mówiąc czy to wszystko sie wyprzeda czy nie. Ja po prostu licze na jakis % zwrotu zainwestowanej kasy. To czy sie wyprzeda czy nie to druga sprawa i lepiej by bylo aby sie nie wyprzedalo