Wpis z mikrobloga

@vicky94: Też tak sądzę. Parę tych pokazmorde robiłaś (chyba więcej niż dwa moje xD), więc za drugim-trzecim razem pewnie bym kojarzył, że już Cię widziałem, ale nicka raczej bym nie pamiętał*. Jak z tym gościem z mirko, który przypomina Kevina Bacona/Davida Bowiego.

* - może ewentualnie kojarzyłbym po robocie, bo sam właśnie kończę mechatronikę.

Bardziej jestem ciekaw, jak by to było na żywo. Może masz jakąś cechę, która by zupełnie przyćmiła
  • Odpowiedz
@grafikulus: Najgorsze są te kolczyki wystające z nosa, które wyglądają jak zaschnięty żulowy glut. Jak można sobie wsadzić #!$%@? do nosa implanty glutów. Niech sobie podłubie trochę, skręci jednego długiego gluta, przyklei do wargi i będzie kropka w kropkę to samo
  • Odpowiedz
@pomaranczowy_anon: znajdz mi chociaz jedna dziewczyne, ktora z takim gownem na twarzy wyglada lepiej/ladniej niz bez...

Prawda jest taka, ze bardzo ladna dziewczyna z "takim czyms" straci nieco na urodzie (ale mimo tego bedzie ladna, bo "startowala z wysokiego pulapu"), a brzydka stanie sie jeszcze wiekszym paszczurem.

Takze sorry vinnetou... Nie przekonuje mnie atwoj argument, ze do przyczepiania gowna do ciala "trzeba miec odpowiednia urode..."
  • Odpowiedz