Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty
mieszkam w norwegii, chcialbym zainwestowac w kryptowalute.
Czy jest ktos w stanie mnie pokierowac, gdzie czytac aby dowiedziec sie co i jak?
W jaka walute inwestowac?
Gdzie kupic?
Czy kipic za zlotowki czy korony?
  • 28
  • Odpowiedz
@localgoodness: tutaj na tagu na pewno ktoś Ci pomoże i da wskazówki.
Poczytaj trochę bo to o co pytasz to są podstawowe informacje i ewentualnie wtedy wróć z pytaniem.
Szkoda naszego czasu by odpowadać każdemu z osobna na pytania "Gdzie co i jak?".
  • Odpowiedz
@iAmTS możesz być pewny, że jeśli przeglądając mikro napotkałbym temat w którym czuję się mocny, to bym cumplowi pomógł. Generalnie nie rozumiem Was. Wymyślając fikuśne uwagi w stronę OP zużywacie więcej energii, niż podać mu jakąś stronę dobrą na początek. (Jakieś wiki, czy coś)
  • Odpowiedz
@BoTakChce: to wejdź na mirkokosy i zapytaj 'panowie kreatyne to w jakich cyklach brac'? Albo wejdź na programowanie i popytaj jaki język najlepszy.

Kurde no wchodzi ktoś i chce recepty na życie bez żadnego wkladu wlasnego, ludzie tutaj chca dyskutować i czytac ciekawe rzeczy a nie wieczne pytania o durnoty. Czemu tagi typu nba czy mirkokosy, czy programowanie mają pewien standard, bardziej lub mniej respektowany? Bo sie ludzie burzyli i starali
  • Odpowiedz
@iAmTS widzę, że mamy tu do czynienia z obrońcą wartościowego contentu, niech i tak będzie. OP wyjaśnił, że szukał już informacji w Internecie z mizernym skutkiem. Po prostu zapytał o jakiś sprawdzony poradnik, nic w tym złego.
  • Odpowiedz
@localgoodness:

1. Ja wolałem januszowych poradników nie czytać, w 2 dni ogarniesz co i jak poprzez własne działania.

2. Na to pytanie każdy mógłby odpowiedzieć inaczej. Od siebie polecam nowo powstałe ICO.
Tutaj możesz przejrzeć zapowiedzi ICO: https://bitcointalk.org/index.php?board=159.0
Ja czekam teraz na start pillar oraz na wejście insurex na giełdy.
Kupując tokeny przed wydaniem ich na giełdę zyskujesz bonus.

3. Większość nowych ico bazuje na ETH, na bitcantor.com łatwo kupisz ETH
  • Odpowiedz
Ja wolałem januszowych poradników nie czytać


@raydex: uuuuu kolego uważaj kogo nazywasz Januszem, tu siedzą też fachowcy wysokiej klasy tacy jak ci od tego bloga, który podałem a Ty jesteś niebezpieczny jak podsuwasz nowemu coś o ETHF coś co nie można nawet nazwać krytowalutą. To bardziej fiat z dyktaturą rosyjskiego dewelopera, który w każdej chwili może zrobić hard forka sfałszować blockchain co zrobił przy DAO.

A ICO to już nawet nie
  • Odpowiedz