Wpis z mikrobloga

Mirki z #zabrze jak się zastanawiacie nad internetem z #debacom to szczerze nie polecam. Mam od kilku miesięcy internet światłowodowy i chodzi jak krew z nosa, wymienili mi modem (tamten podobno miał uszkodzenie) i nie widzę szczególnej poprawy, może nie przycina już tak często (co nie znaczy, że wcale nie przycina). Na dodatek tego pilot z telewizji przestał działać i widać było na plastiku pilota, że jest lekko nadtopiona obudowa. Rozebrałem go bo filozofii w tym nie ma i na płytce w tym miejscu jeden jedyny chip (?, nie znam się). Żona zaniosła do reklamacji, a oni jej nowy na 5 dych bo niby przypalone papierosem, gdzie u mnie w domu się nie pali, może poza babcią ale ona ma własną część domu i nie umie obsługiwać mojego tunera i telewizora. To tylko moja skromna opinia, czekam na jakąś lepszą opcję i mam nadzieję, że nikt się nie przejedzie.
  • 3
@Ganwroth: Ja mam od pół roku i nie wiem co dla Ciebie znaczy "jak krew z nosa", ale wcześniej miałem radiowy i dla mnie to niebo i ziemia. Nic mi się nie zacina (YT, streamy itp.), pingi w grach nie najgorsze i torrenty też w miarę idą (z 10MB/s).