Wpis z mikrobloga

All the girls wanna play Baywatch
Z wielka przyjemnością wracam do tego kawałka, zresztą to dzieki niemu poznałam Kendricka
Teraz sie zastanawiam czy Kendrick juz zjadl 2017 czy ktoś mu może zagrozić jeszcze.


#kendricklamar #rap #iwmuzyka
i.....p - All the girls wanna play Baywatch
Z wielka przyjemnością wracam do tego ka...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piv01: nigdy nie nagrał płyty lepszej niż, któraś z 3 ostatnich Kendricka, nie licząc Enter The Wu. Tical w sumie można nazwać klasykiem(no i może Blackout ale to już na siłę) ale nadal to Kendrick to jednak inny level. Do tego Meth czasy swojej świetności ma już za sobą, więc nie nie jest w stanie nagrać lepszej płyty przykro mi.
  • Odpowiedz
  • 0
@ShadyTalezz wow, stary a pozwolisz mi mieć swoje upodobania i gust? Dla mnie album z Redmanem zamiata, Kendrick zajebisty jednak bardziej podchodzi mi Method. Jak dla mnie trzyma poziom i zwyczajnie lubię jego brzmienie i flow.
  • Odpowiedz
@piv01: ale przecież ja nigdzie nie pisałem, że nie możesz mieć upodobań. Możesz sobie lubić Methomana nawet najbardziej na świecie ale to nie zmienia faktu, że Kendrick jest lepszy pod każdym względem kunsztu rapowego oraz muzycznego, tak samo jak ja wiem, że Kendrick pewnie nigdy nie nagra tak dobrego i rewolucyjnego albumu jak Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band ale nie przeszkadza mi to w tym, żeby lubić jego muzykę
  • Odpowiedz