Wpis z mikrobloga

@loginnawykoppl: Najgorszy rak jest w tym, że Ziębie lekarze też nabijają lajki.
Nie wnikam czy jako źródło wiedzy czy beki, ale później Karyna zobaczy, że "Damian z podstawówki zalajkował Ziębę, a on przecież teraz jest lekarzem i do tego mądry jest, w szóstej klasie miał same piątki, więc chyba ten Zięba ma rację!"
  • Odpowiedz
@loman_alchemik: a powiedz mi panie coś o szcepionkach. wiem że są potrzebne, i moja żona też ale chodzi nie o autyzm co jest bzdurą a o skutki uboczne opisane nawet w ulotce do szczepionki. co z nimi? Gdyż żona ma zapisałą się do forum co piszą o takich przypadkach niemal codziennie, jakies zapalenie opon mózgowych, czy jakies goraczki inne takie po szczepionkach i żona mi truje o tym z czym
  • Odpowiedz
@LaRauxe @LaRauxe nie powiedziałabym. Znam mamusie, która wierzy, ze bialaczka jest wynikiem braku miłości w rodzinie. Jak dziecko chorowało to lądowali u kogoś pokroju "znachora". A sama matka probuje leczyć bol głowy kamieniem położonym na swoją głowę i wierzy, ze oczyszcza dziecko ze zlych emocji, jak postoi nad nim wyciagnietymi rękoma nad głową i będzie "bardzo wierzyć", ze przejmuje złe myśli dziecka, bo one magicznie na nią przejdą. Oczywiście dziecko
  • Odpowiedz
@smieszko_pierwszy ty tak nie smieszkuj teraz, tylko poczytaj o nowej medycynie germańskiej xD gwarantuje jeszcze wiecej smieszkow, ktore mowia, ze białaczkę u dzieci wyleczy milosc do dziecka i do partnera xD takie steżenie raka, ze oczywiście za wizyty na onkologii dla czytających nie płace xD
  • Odpowiedz