Wpis z mikrobloga

Czołem mirasy!

Pewnego dnia dwóch z Nas - wykopków zebrało się i postanowiło podziałać coś w tematach drewna i metalu.
Wyszło nam jak na razie kilka rzeczy, na chwilę obecną hobbystycznie ale kto wie co to będzie.

Przyszliśmy się pochwalić i zawiadomić o tym, że będzie niedługo # rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tutaj nasz instagram: woodKAT

Może spodobają się Wam nasze 2 stoliki kawowe, są do sprzedania!

#wykop #drewno #metal #architektura #wnetrza #dom #aranzacjawnetrz
woodKAT - Czołem mirasy! 

Pewnego dnia dwóch z Nas - wykopków zebrało się i postan...

źródło: comment_9AHa7WiU70vuNfh9CB50GJ15tftagznz.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@Saute: Cena to 870zł. Jakbyś był zainteresowany to dla wykopka coś chętnie opuścimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rama jest malowana proszkowo, nie natryskowo - dla większej trwałości.
  • Odpowiedz
@woodKAT: gdybyście to rozkminili 2-3 lata temu, na fali powstawania licznych drwalo-burgerownio-czytelnio-kawiarni, dzisiaj nie wiedzielibyście co robić z pieniędzmi xD
  • Odpowiedz
@jokefake: To prawda, ale moda chyba nadal trwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jak patrzymy to wiele właśnie knajp teraz inwestuje w takie klimaty, ale zobaczymy co to będzie!
  • Odpowiedz
@radziuxd: Sama rama (jak to brzmi xD) plus drewno, materiały, roboczo godziny itd to robić pewne koszta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W IKEI znajdzie się pełno podobnych, ale jakość...trochę jest inna.

Ale dzięki ta opinię!
  • Odpowiedz
@woodKAT:

Z tymi ciosanymi, surowymi, przypalanymi to dałbym sobie na waszym miejscu spokój. Pewnie jakiś chętny się znajdzie ale ludzie kupujący takie meble przeważnie wybierają te wykończone na gładko.
  • Odpowiedz
@woodKAT: masz jakieś rady dla osób, które próbowałyby zrobić coś takiego we własnym zakresie? Wydaje mi się, że problemem jest zwichrowanie spawanej ramy i przyklejonego (?) drewnianego, ciągle pracującego blatu.
  • Odpowiedz
@Fidelis: Rama jest wykonana z dosyć grubych ścianek. Nie da się wszystkiego przewidzieć, jednak drewno stosujemy dobrze wysuszone żeby nie było dziwnych sytuacji. Inna rzecz, że przykręcony np blat tak tak się nie wygina ;)
  • Odpowiedz
@woodKAT: A możesz przedstawić jak przykręcacie blat, żeby nie było to widoczne? Chyba nie jest to jakaś tajemnica, bo posiadacz takiego stolika i tak może to zobaczyć. Kiedyś jakaś firma na mikroblogu, teraz nie mogę z znaleźć, prezentowała tu swoje, podobne do waszych, produkty. No i pisali, że zwichrowana rama, odklejające się blaty, to jeden z większych problemów, bo klienci po czasie to reklamowali.
  • Odpowiedz