Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@znkk ja pracuję jako przedstawiciel i jeżdżę po województwie małopolskim. Na S7 nie miałem zasięgu na wioskach w mi 6 też nie mam, więc jest mi to bez różnicy
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@znkk różnie... W apkce do sprawdzania fixa jest od razu. Natomiast w Google maps, czasami po kilku sekundach, a czasami po kilkunastu bądź kilkudziesięciu sekundach.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@ahmedsam kolego miałem iPhone 6plus więc skończ #!$%@?ć!!!!!! Jak możesz się wypowiadać w temacie jak nie masz pojęcia czy mam ból dupy. Nie mam żadnego bólu dupy to tylko telefon rzecz nabyta. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@ahmedsam a najlepsze w tym wszystkim jest to , że większość ludzi nie miała doczynienia z xiaomi ale #!$%@? zdanie mają wyrobione w #!$%@?
  • Odpowiedz
@Worior: co z tego ze miałeś, złapała cię bieda i masz ból dupy xD
Po za tym jakie zdanie o czym ty #!$%@?
Ty nawet nie wiesz jak budować konstruktywna opinie
Xiaomi to budżetowy telefon z średniej Polki i tyle
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@ahmedsam ale co ma piernik do wiatraka. Czy ja powiedziałem że ten telefon jest najlepszy czy jest flagowcem? Nie ! To wszyscy na około mają ból dupy jak się tylko pojawi temat xiaomi. " Złapała Cię biedą ". Uwielbiał takich gości. Szkoda mija czasu na dyskusje z tobą.
  • Odpowiedz
@Worior: Testowałem to i działa to tragicznie... jak zrobisz kouś zdjęcie np. z profilu to ucho jest ładne tło ładnie rozmyte ale fotografowana osoba nosa nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz