Wpis z mikrobloga

Wiedzieliście że zanim powstała trylogia władcy pierścieni wyreżyserowana prze Pitera Jacksona,istniała wersja animowana wyreżyserowana przez Ralpha Bakashiego ja jako tako nie zetknąłem się z tą wersją jedynie o niej słyszałem ale na szczęście udało mi się znależć na cda,wersje z lektorem ale teraz z czystej ciekawości zapytam się was czy to prawda że wersja animowana jest bliższa książce? i czy lepsza jest jednak trylogia z 2001,2002,2003 bo chciałbym obejrzeć wersje animowaną.
#film #animacja #wladcapierscieni
Limelight2-2 - Wiedzieliście że zanim powstała trylogia władcy pierścieni wyreżyserow...

źródło: comment_OVsZy30I5qiHpajTRXSLYhA67Bhixv3E.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Limelight2-2 Nie wiem czy to bait ale jeśli nie to nie oglądaj tego. Nie pamiętam czy jest bliższa książce ale w moim odczuciu była po prostu paskudna i obejrzałem tylko krótki fragment bo nie dałem rady ( ͡° ʖ̯ ͡°) trylogię jacksona poza paroma brakami (tom bombadil) polecam
  • Odpowiedz
@Limelight2-2: wygląda nawet spoko, faktycznie klimatycznie, nawet ten lektor jest fajny...ale oglądając mam cały czas ochotę uruchomić po prostu całą filmową trylogię w wersji rozszerzonej oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Fajnie jest obserwowac jak pewne sceny Jackson przedstawil w swoich filmach - pierwsza konfrontacja hobbitow z Nazgulem jest blizniaczo wrecz podobna. Czy jest bardziej wierna? Moze klimatem? Ksiazki zapamietalem jako raczej ponure, a w WP Jacksona klimat jest nieco luzniejszy. Ogolnie polecam zobaczyc jako ciekawostke, czemu nie.
  • Odpowiedz
@Limelight2-2: Toż to leciwa animacja. Oglądałem jako dzieciak, pod koniec lat 90-tych w telewizji, z lektorem licząc na fajną bajkę, a okazało się, że to jakaś lipa. Sądzę, że to wina animacji. Widać było, że animatorzy obrysowywali sylwetki wcześniej sfilmowanych ludzi. Taka animacja wygląda strasznie. Nie polecam, chyba że jesteś wielkim fanem Tolkiena.
  • Odpowiedz