Wpis z mikrobloga

A pamiętacie jeszcze Maskę z 1994 ja jako tako mam do tego filmu nostalgie pamiętam jak za dzieciaka to,oglądałem i w sumie do tej pory pamiętam wiele scen np scena w której główny bohater Stanley Ipkiss zmienia się w maskę i robi śmieszne gesty w,sumie pamiętam też scenę z antagonistom który po założeniu maski wyglądał kozacko.Wypadało by obejrzeć to dzieło jeszcze raz i sobię powspominać
#film #nostalgia #90s #gimbynieznajo
Limelight2-2 - A pamiętacie jeszcze Maskę z 1994 ja jako tako mam do tego filmu nosta...

źródło: comment_5VAmVWXuV1k0gQgDTdTmnu9hjtyeog1s.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Limelight2-2: Jak byłem gówniakiem, to chciałem być takim zajebistym śmieszkiem jak Maska :3
Naśladowałem jego sposób mówienia i gestykulację. O, Ryszardzie Dołkinsie, dobrze, że wtedy nie było dostępnych narzędzi nagrywania. Jaka to musiała być żenada xD
  • Odpowiedz
  • 2
@AdamTorpeda: W 1994 miałem 7 lat i taką fazę na punkcie tego filmu, że ludzie nie mogli ogarnąć ze mną. To było w czasach, gdy nie było multipleksów, a ja badałem repertuary krakowskich kin w gazecie. Tego dnia mieliśmy zaplanowaną całą trasę po kinach, na wypadek gdyby mnie nie wpuścili do ś.p. Wandy, bo film był dostępny od 12 roku życia. Były koła ratunkowe - Pod Baranami, Świt... Na szczęście wchodziłem
  • Odpowiedz