Wpis z mikrobloga

Grubas Zapatrzony w siebie debil z ego tak wybujałym, że naukowcy w końcu odkryli prawdę dlaczego wszechświat się rozszerza. To nie ciemna energia. To ego Grubasa. Pamiętajcie, to wszystko co zrobił to dla rodziny.

Seba Pedofil i nieśmieszny typowy seba. Zrobi dużo za pieniądze, chociaż pewnie więcej zarobił kradnąc Zwierzyńskim fanty, aniżeli robiąc dymy. Jeżeli spojrzymy na jego przypadek, to jasne jest że jego obecność na streamie nie wnosi nic. Jest tak więc neutralny.

Małysz Od kiedy pojawił się na streamie, od kiedy usłyszałem jego #!$%@? głos, wiedziałem, że będzie mnie #!$%@?ł. I się nie myliłem. Nie dość, że liże dupę Grubemu kiedy tylko się da, to odpowiada na jakieś zmyślone pytania widzów. "Eeeeej, ale mówiłem wam już dziesięć razy że nie odpiszę wam na fb". "Eeeeej, ale dobra nie pytajcie się więcej o mnie bo już wam przed chwilą mówiłem".
Atencjusz i debil. Rozrywkę mam tylko wtedy kiedy płacze.

Jaca Nie mogę napisać o tym człowieku nic złego, oprócz tego że jest alkoholikiem. Pracuje, utrzymuje kobietę która nie zasługuje nawet na plaskuna na mordę, szkoda czasu. Odczuwam, że w pracy czuje się lepiej niż w domu, chociaż nikt tak na prawdę nie wie jak wygląda jego praca i co tam robi. Wygląda na to, że nie lubi tego całego cyrku Daniela, ale darmowy alkohol go zachęca. Widać że to pozytywny chłop i na pewno można z nim porozmawiać kiedy jest trzeźwy. Poza tym, stalowe nerwy tego człowieka imponują mi. Postawcie się na jego miejscu.

Gocha/Gosia/Margaret/Gochabaal Trzeźwa wydaje się na prawdę miłą kobietą. Po dwóch dniach nieobecności Daniela w domu widać było że dom został trochę ogarnięty, a nawet sama Gosia była ładnie ubrana i mózg jej pracował. Niestety, po alkoholu staje się kimś z kim żaden normalny człowiek nie wytrzymałby nawet dziesięciu minut. Jej pamięć krótkotrwała jest w okropnym stanie co można zauważyć po kilku piwach. Cóż, szkoda kobiety. Wiemy że jej siostra prowadzi normalne życie.

Sonia <3

Łuki Z nim mam problem. Został wychowany w patologii. Z tego co wiemy jego ojciec wystawił na niego flaka. Matka alkoholiczka kocha bardziej swojego psa. #!$%@?ł mnie od sezonu pierwszego. Ale jakby tak z serca wycisnąć trochę empatii to można poczuć coś do tego #!$%@?. Z drugiej strony, jakby wejść w jego skórę, i posiąść jego mózg, on chyba na prawdę ma we we wszystko #!$%@?. A to wnioskuję z jego zachowania i postów itd. Chyba że chce zachować charakter, pokazać że ma to wszystko gdzieś. No cóż, Nie miał nikogo kto jebnął by mu w ten zaspały ryj i powiedział "albo się uczysz albo idziesz do bidula". Trochę mi go szkoda a trochę nie.

#danielmagical
  • 3