Wpis z mikrobloga

Halo halo, tutaj zielonka z Białego. Dzisiaj się udaję pod tą młynową, którą mam pod nosem (jednak tutaj tez mam pytanie o którym na koniec) i powiem Wam, że mi też nie daje spokoju to, że Rafon mówił w shocie o wyrzucaniu 10,000zł na ulice że "wyjde na lipową i będę rzucał". Czemu akurat na tą lipową? Mieszkam w Białym i nie jest to jakieś specjalne miejsce. Gdyby chodziło mu o centrum gdzie jest masa ludzi to raczej wspomniałby o rynku kościuszki. Wygląda to tak, jakby po prostu wspomniał, że może wyjść przed dom i rozrzucić hajs (na dodatek pijany być może faktycznie "odważnie" potwierdził, że zaprasza na Lipową 16). Co więcej - kwestia darcia japy i puszczanie muzyki tak późno - że nikt nie zareagował. Tu bardzo pasuje ta młynowa ze względu na to, że mało osób tam mieszka jeszcze. Ale i lipowa również pasuje! Tą ulicą często przechodzą klubowicze i ogółem ta okolica zbytnio nie śpi (tym bardziej w sobote), więc myślę, że nikomu to nie przeszkadzało. Także dziś się wybieram na Młynową i Lipową 16. Pytanie tylko - iść jakoś zaraz czy poczekać na stream i mieć większe szanse na zlokalizowanie jego samochodu i rolety? Przejście się i teraz i podczas streamu nie wchodzi w gre bo mi się na pewno nie będzie chciało xD
#rafonix #polowanienachudegobyka
  • 35
@Davvid667: nie mam auta :/
@Devus: Zakolak mieszka na 100% na Witosa. Nie wiem jaki nr, ale to jest Witosa na bank.
Dodatkowo do tej lipowej tak pasują te dzwony kościelne, mieszkam w Białym i orientuje sie gdzie jak słychać. Większość lokalizacji do tego nie pasuje a tu tak klarownie je słychać, że to naprawdę dziwne jakby się nie zgadzało