Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanie co Wam zrobił osobiście tego Rafonix, Patafonix, Walikonix czy jak mu tam? Ja go nie oglądam, nie zamierzam oglądać a to jak obraża innych np. Daniela to powinna być sprawa pomiędzy nim a Danielem.Podjedzie jakiś wykopek pod jego dom/mieszkanie i co mu zrobi? Jedyne co można zrobić jak jego streamy denerwują i obraża w nich ludzi to ich nie oglądać i ewentualnie zgłosić.Ma on "swoja armie" krzykaczy/gimbusów/dzieciaków co tylko potrafią obrażać innych ale są nie groźni w spotkaniu 1 vs 1 bo w większości się przestraszą.
#rafonix #poszukiwaniachudegobyka #csiwykop #danielmagical
  • 18
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@MrocznyIwan: ok to zgłosić do yt żeby go stamtąd usunąć
@Zero: moją nie, pytałem
@przemek-: na każdego przyjdzie pora, nie będzie z tego żył wiecznie
@F4eddy: ok, tylko po co jest namierzany jego dom? Ktoś przyjdzie z "delegacji wykopu" i go pobiję? Czy będą ciągłe pizze na jego koszt? Lub przestraszy się, że wykop wie gdzie mieszka i podadzą publicznie jego dane?
@OdnowicielYoutube: ok, kto mu ją
Ładnie to ująłeś własnie co mu to da, kosztem wykopu a konkretnie siejąc dramę wzbogacił się tamtej nocy. Jakie są tego konsekwencję, generalnie patrząc na to żadne bo co mu kto zrobi? Natomiast jedyną konswekwencją jest to że gość ma pewnei teraz #!$%@? w głowie żeby się za bardzo nie wychylać poza chałupe, zwyczajnie się boi i bać się się będzie bo czyta pewnie wykop i wie że ma #!$%@? nie może