Wpis z mikrobloga

wyczuwam DLC online z trofkami w najbliższym czasie, więc po 2 latach postanowiłem wrócić do #gtaonline żeby zebrać trochę sprzętu (bo podejrzewam że jest już lepszy) i $$$
mam chyba coś koło 130lvl, pieniędzy pewnie niecały milion, samochód Entity XF, które tryby grać żeby przyjemnie zbierać piniendze? przyjemnie w sensie bez ośmiolatków walących do wszystkiego z bazooki xD aha i kilka miesięcy temu odpaliłem grę i nie mogłem znaleźć prywatnej sesji albo zapomniałem jak to się robi. z tego co pamiętam to wchodziło się do online, przełączało się na prywatną sesję, i po każdej zakończonej rozgrywce wracało się do tej prywatnej sesji?

#ps4 #gtav #grandtheftwypok
  • 9
@hesus_ipanienko @lolmen88 Według mnie na ten moment najprzyjemniejszy zarobek jest w trybie adwersarza Poranny nalot(obecnie 2x$, 2xXP). Napady są dobre pod warunkiem, że jeszcze tego nie zrobiłeś ani razu i masz ekipę. Prywatną sesję robi się w kampanii. ESC>Online>Sesja jednoosobowa.
@hesus_ipanienko: Kupujesz biuro i magazyn na samochody. Starasz się zapełnić magazyn do 32/40 pojazdów, duplikaty sprzedajesz. Potem tylko sprzedajesz te o najwyższej wartości i gra sama będzie ci je podsuwać. W przerwach między kradzieżami rób zadania VIP-a jak turysta, czy wrogie przejęcie. Zadania te można robić samemu w sesji lub ze znajomymi bez ekranów ładowania. Za zadanie VIP-a masz płacone za spędzony czas od 16 tys. do 26 tys. A samochody,