Wpis z mikrobloga

#!$%@? jak ja nienawidzę jak ktoś chrapie. A w szpitalu nie wypada budzić ludzi, żeby się ogarnęli ://// co tam nocna?
  • 15
  • Odpowiedz
@obsess: protip na przetrwanie w szpitalu: poproś kogoś o całą paczkę gumek recepturek i strzelaj w tych chrapiących :D kiedy już się obudzą to udawaj, że to nie Ty. przetrwałam tak prawie miesiąc, polecam z całego serca xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Wons1k: bezsenność z chrapania jakieś starej baby :/ @fsfdjf: dzięki za protp, całe szczęście, ze juro wychodzę. A było tak dobrze przez kilka ostatnich dni, wczoraj mi dowieźli Grażyny na sale i zaczął się festiwal :/ jak byłam mała to pamietam, ze jaj u rodziny spałam w jednym pokoju z wujkiem to jedyne ci miałam pod ręka to zabawki to rzucałam w niego zabawkami xd
  • Odpowiedz
@obsess: w takim razie na następny pobyt w szpitalu (którego oczywiście Ci nie życzę) polecam gumki recepturki :D nie ma nic lepszego niż mindfuck ludzi, którzy oberwą taką gumkę w dupę albo w tył głowy xD
  • Odpowiedz
  • 0
@obsess Taką sprawę trzeba załatwić bąkiem. Nie jakimś tam zwykłym pruknięciem, to musi być zło zebrane z najdalszych zakamarków jelit. Niektórzy nazywają go "Podkołdernik jadowity"! Kiedy gęsta, wilgotna i dusząca woń wypełni szpitalną salę wszystkie chrapiące ryje natychmiast się zamkną.
  • Odpowiedz
@obsess: protip na przetrwanie w szpitalu: poproś kogoś o całą paczkę gumek recepturek i strzelaj w tych chrapiących :D kiedy już się obudzą to udawaj, że to nie Ty. przetrwałam tak prawie miesiąc, polecam z całego serca xD


@fsfdjf: i nie dostałaś ani razu w pape?
  • Odpowiedz
@obsess: dlaczego nie wypada ( ͡° ͜ʖ ͡°) moja mama jak była w szpitalu na laryngologii to jedna baba kopała drugiej chrapiącej w łóżko xD aż pielęgniarki wywiozły tą chrapiącą do innej sali, bo im było szkoda kobiety
  • Odpowiedz
@obsess: Ja jak bylem w szpitalu i ktos chrapał to wstawałem i zatykałem ludziom nosy i przestawali. Najśmieszniej było jak musiałem zatykać nos kolesiowi sparaliżowanemu od szyi w dół, troche sie bałem ze mu coś zrobie XD
  • Odpowiedz