Wpis z mikrobloga

Cześć śniące mirki, czy macie jakieś powtarzające się motywy w snach, które was męczą? U mnie są to schody - muszę dostać się do swojego mieszkania (zawsze na piętrze, w bloku/kamienicy, miasta są różne) i okazuje się, że schody które powinny prowadzić w górę na pewnym odcinku są odwrócone i prowadzą znowu w dół lub zamiast danej partii schodów jest przepaść. Inni ludzie we śnie zdają się nie widzieć w tym problemu :(
#sny
  • 5
  • Odpowiedz
Od lat powraca co jakis czas sen w ktorym stoje w pokoju razem z krowa. Ta krowa zaczyna rzuc moja dlon , i zjada powoli cala reke. Nie czuje bolu ani nie staram sie zabrac reki. Nie wiem co to znaczy.
  • Odpowiedz
@ktos_tam mnie męczą sny, w których gdzieś się spieszę, albo muszę za czymś gonić. Oczywiście nigdy nie doganiam i nawet po przebudzeniu się jestem zdenerwowana( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Samica_Alfa Mam to samo. Albo uciekam (kilka razy śniło mi się jak uciekam przed niedźwiedziem), albo się spieszę i zawsze coś mi nie idzie (dwa razy śniło mi się, że tak się spieszyłem, że zapomniałem ubrać spodni)
  • Odpowiedz
czy macie jakieś powtarzające się motywy w snach,


@ktos_tam: Pustynia... (ale nie literalnie) a raczej "wysuszony" krajobraz często w barwach sepii, martwy bądź umierający. Okolice przepełnione pyłem i fragmentami gruzu tam gdzie teoretycznie powinna być
  • Odpowiedz