Wpis z mikrobloga

@creativ93: Fakt, od cholery ich jest, a i dziewczyny same piszą. Zupełnie inny poziom niż w Polsce. Na całym świecie zreszta jest inaczej. Wszędzie dziewczyny są w stanie podtrzymywać rozmowę, ba, same ją inicjują i chcą się ustawiać, a w Polsce? W Polsce jak w lesie #!$%@?, #!$%@? "księżniczki" wyżej srają niż dupe mają, przeciętne 6/10, które myślą, że są #!$%@? miss świata odpisujące po jednym słowie i oczekujące, że facet
@Yolocaust: Tu sie zgodze w 100% w Polsce jak w lesie,#!$%@? wie po co im ten tinder bo same nie wiedzą czego chcą, inne kraje to chętne do rozmowy, a tu każda praktycznie odpisuje jak za kare
@creativ93: Po prostu szmaty szukają bogatego egzoty z wielką pałą. W Niemczech, Francji, Bułgarii, Rumunii, Chorwacji, Czechach itd mam średnio 5-10x więcej matchy niż w Polsce. Z kolei znajomy, który przyleciał z Hiszpanii dziennie miał po 20-30 matchy XD a nawet nie mieszkam w jakimś bardzo wielkim mieście...
@Yolocaust: Faceci wcale nie są lepsi. Z tymi co się umówiłem i gadałem wiecej to same mówiły, że po męskiej stronie też większość to księciunie co odpisują zdawkowo albo od razu proponują seks, bez nawet chęci podstawowego poznania się.

Omijam te atencyjne #!$%@? i jest git. Może nie są to modelki 10/10 ale przynajmniej mają coś pod beretem. Jak będziesz bliżej 30 niż 20 to zrozumiesz, że wygląd 6-7/10 zupełnie wystarcza
Jak będziesz bliżej 30 niż 20 to zrozumiesz, że wygląd 6-7/10 zupełnie wystarcza jeśli idzie za nim intelekt i ogar życiowy.


@Esubane: Ależ ja to ogarniam, chodzi mi o zachowanie tych kretynek, które są max 6/10, a zachowują się jakby były co najmniej 999/10. Za granicą dziewczyny, które są nieporównywalne ładniejsze od topowych lasek z polskiego tindera normalnie odpisują, same też piszą itd. Nie masz po prostu poczucia, że prowadzisz wywiad.
@Yolocaust: no w sumie ja w kwietniu byłem w Monachium i dziewczyny były 100x bardziej otwarte niż u nas. U nas naprawdę rzadko zdarza mi się, żeby któraś napisała pierwsza. Jak w marcu robiłem statystykę z tindera to na prawie 200 dopasowań tylko 7 dziewczyn napisała jako pierwsza (3,5%).