Wpis z mikrobloga

Nie mam zamiaru krytykować Kurdów, że hur dur konwencje itd. ale nie bądźmy hipokrytami i nie mówmy, że tylko SAA zdarza się pobić cywilów, bo jak widać SDF wcale nie lepsze.

@nom_om: Cytat z mojej wypowiedzi, do której się odnosisz. Moim celem nie było wybielenie SAA, tylko pokazanie że Kurdowie też nie są święci. Co do liczb, to proszę szanujmy się. Od 2011 r. zmarło tylko 30 osób w wyniku tortur
@Lemartez znajdź mi lepsze, bardziej wiarygodne opracowanie.

@JanLaguna nie mówię o wybielaniu SAA, mówię o porownywaniu ich do Kurdów, gdzie ypg nawet nie ma startu. To jest jak porównywanie i stawianie znaku równości między bosniakami a serbami w 90'
@nom_om: ponieważ ta dysproporcja byłaby odzwierciedlona w liczbie filmików, mielibyśmy ponad 100 filmików z torturowania przez SAA na 1 filmik ISIL/rebeliantów.
Co twoim zdaniem konstytuuje taką różnicę, podczas kiedy obie strony w równym stopniu się nienawidzą?
@rudy2007: ehhh... widzę że się nie rozumiemy. Już Ci tłumaczę. NIKT nie ma wątpliwości co do ISIS albo FSA. Chociażby dlatego co pisał @Baszar2 . W tym wątku chodzi o SDF i SAA, ponieważ JanLaguna w swoim poście jakiś czas temu w zasadzie zrównywał działania wobec cywili oby dwóch tych frakcji, co jest totalnym nadużyciem, ponieważ działania te są totalnie nieproporcjonalne
@szasznik: ale czytaj uważnie. nie zabiła tylko torturowała.