Wpis z mikrobloga

Mnie to trochę zastanawiają te kradzieże. Wie ktoś coś żeby Jaca dostawała jakaś gotówkę od Daniela czy wziął wypłatę czy coś? Jakoś mnie ruszyło, że GO HA zaraz po rozpoczęciu strima mówiła, że nie ma grosza. Okazuje się, że Jaca miał w saszetce jakieś 3k PLN, dokumenty i od razu odpał GO HY, że Jaca do Drawska musi jechać wyrabiać wszystko. Sebix z "kuzynem" szybka ewakuacja na nocnych lotach. Byli by tak głupi żeby kraść w takim momencie? Jeszce jedno GO HA ogłosiła kradzież po wyjściu z pokoju gdzie wymiotował Gruby. Jaca ja tam wysłał żeby poszukała czy jak to było? Z tego co Menelica pokazywała to wychodzi, ze to zginęła taka saszetka na pasku coś ala Sebix. Jaca miał taka? Czy portfel?
#danielmagical
  • 9
Pytanie teraz czy ją miał jak wrócił z pracy? Jak wiadomo pod nieobecność Grubego Jaca spal w tym drugim pokoiku, miał ze sobą saszetkę jak tam wchodził? bo tam GO HA szukała na początku, kuchnia, przedpokój pewnie sprawdzony przez jace po wstaniu z podłogi. Jakby ktoś coś pamiętał proszę o info. @CptBrit: @Kwiatkowsky: @Vooqu: @yamakto: #danielmagical