Wpis z mikrobloga

  • 1
Potrzebuje nowego telefonu, interesują mnie tylko najwyższe modele, do wydania mam max 3500 zł. Jako że miałem już wszystkie popularne modele telefonów z "zachodu" postanowiłem kupić coś chińskiego. Sam wybrałem xiaomi mi mix (ten z wyświetlaczem bez ramek), wygląda świetnie poza tym jest flagowcem. Jakie są wasze propozycje? Telefon musi mieć gwarancję, i to taka prawdziwa a nie na gębę od Chińczyka, jednak, renomowany sklep oferujący się na aukcjach w Chinach też wchodzi w grę, chodzi o coś godnego zaufania. Tak samo zasięg LTE, powinien wspierać większość europejskich bandów (mam w Play). Mi6 raczej nie wchodzi w grę bo nie mogłem znaleźć wersji ze wstawkami ze złota, a taką bym chciał, OP5 napewno nie wchodzi w grę bo nie lubię polityki tej firmy, zostaję jeszcze #oppo i... Coś jeszcze? Czekam na nietuzinkowe propozycje.

#xiaomi #chinskietelefony
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
A i przepraszam jeśli już było coś takiego, jeśli tak to proszę o link, szukałem i nie znalazłem
  • Odpowiedz
@siedge: Ale wiesz, że chyba każdy producent walił wałki na benchmarkach? W postaci takiej, że procesor jednak może trochę więcej mocy dać jak tak szybko się nie narzuci throttlingu?
  • Odpowiedz