Wpis z mikrobloga

@xIRONx: bardzo dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Ramox: pierwszy raz kupowałem tabakę przez internet, i chyba jest naprawdę świeża, nawet nie oklejona polskimi ostrzeżeniami zdrowotnymi ( ͡° ͜ʖ ͡°) smakuje też całkowicie inaczej, Packardsów myślę że ponad 100 opakowań już wciągnąłem na przestrzeni 2 lat, ale takich mocnych pod względem aromatu jeszcze nigdy nie miałem ( ͡° ͜ʖ ͡°
@JanuszProgramowania: Ja kiedyś snuffałem jak szalony, potem przerwę zrobiłem na jakiś czas, a obecnie to nie mogę snuffać, bo mnie zaraz kręci w nosie i kicham jak szalony. A jeszcze kilka lat temu mogłem przez dzień pół opakowania wysnuffać tylko opróżniając nos co jakiś czas.
Podobne liczby wysnuffałem ale Gawitha Apricota. W załączniku tylko mała część pamiątek jako weryfikacja :D
źródło: comment_S2lI8uXCwcIIQIV2VMSYRLi5SI9HbyfO.jpg
@vinmcqueen: przeglądałem, i niestety też nic innego mnie nie zachwyciło w ofercie... pewnie trzeba by było się kontaktować bezpośrednio z dystrybutorem, ale tam też pewnie ilości hurtowe, jednej Ozonki raczej nie przyślą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Akurat z dostępnością Packard'sa są problemy, a że miałem ochotę strasznie ostatnio a nigdzie w Katowicach nie było, to padło na Allegro, awaryjnie będę tam robił zakupy, z przesyłką wychodzi minimalnie
@Haz111: myślałem, że generalnie te sklepiki zwinęły działalność i z allegro i ze swoich stron internetowych. Dobrze wiedzieć, dzięki za info, kumpel ostatnio przeszedł na DG, muszę się niedługo do niego zwrócić o pomoc ;-)