Wpis z mikrobloga

Stracilem ponad dobe zycia na #helix i jak juz zaczynalo byc ciekawie do sie dowiedzialem ze 3 sezonu nie bedzie... Tyle pytan bez odpowiedzi. Jak myslicie jak to sie stalo ze bylo 500 niesmiertdelnych? Czyzby ludzie(kosmici) eksperymentowali i stworzyli tych niesmiertelnych.? Wskazowka do tego moglby byc tekst Micheala do Sarah "Nie znam cie, ciebie Tam nie bylo" co mogloby wskazywac ze grupa ludzi byla gdzies zebrana i doswiadczyla czegos. #seriale #scifi
  • 2
@ImperiumCienia: Też mnie to nurtowało i jedyne co wskazywało na pochodzenie nieśmiertelnych to właśnie to zdawkowe zdanie. W drugim sezonie za bardzo pokombinowali z przeskokami w czasie i się pogubili w fabule, moim zdaniem serial miał potencjał.

Wszystkiemu winna niecna polityka Sci-fi/Syfy, czyli kasowanie ciekawych seriali po dwóch sezonach gdy się na dobre rozkręcały jak np. Dominion i SG: Universe. Dobrze, że poszli po rozum do głowy i dali nam świetne
@owcaboski przeskoki w czasie byly ok i w sumie podobal mi sie ten zabieg. Jedyne co mi sie nie podobalo to sposob w jaki hiroshi zwariowal. Te trupy w domu przy stole byly dziwne. Nienpasowalo mi to. Szkoda ze nie ma tego trzeciego sezonu bo przydalo by sie jednak domknac te watki.