Wpis z mikrobloga

@4tek: Bozyszcze neuropy Michnik tez wcale nigdy nie stal na Kijowskim: "Adam Michnik broni KOD-u za wszelką cenę. "Jestem przekonany, że Mateusz jest człowiekiem uczciwym i rozumnym"
Zeby nie bylo to sam ich parowkowy WP portal to napisal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Picfan: A więc zapytam. Czy dotychczasowy research dotyczący ich działalności, oraz research dotyczący włosów Mateusza K. był dokonany na podobnym poziomie? Zwrócę uwagę, że wcale nie musiałeś się chwalić znajomością fryzury Mateusza K., a mimo to postanowiłeś tak uczynić.
  • Odpowiedz
@Picfan: Czy odpowiesz na pytanie dotyczące researchu? Rozumiem, że chciałeś pochwalić się poczuciem humoru, ale pozostaje odpowiedzieć na pytania fundamentalne, jeżeli chodzi o wiarygodność.
  • Odpowiedz
Bozyszcze neuropy Michnik


@asterrr: W tagu #neuropa udzielam się od lat, Gazetę Wyborczą ostatni raz w łapkach miałem... ze dwa lata temu Przeglądałem czekając na swoją kolej u fryzjera.

Takie to właśnie nasze "bożyszcze", kumplu.

Ale skoro chcesz się tak bawić - bożyszczem @asterrr jest Stalin. Bo tak uważam.

  • Odpowiedz
@4tek: To będzie niesamowite, jak teraz neuropa będzie próbowała odcinać się od Kijowskiego, którego jeszcze niedawno po wirtualnych piętach całowali. Jak można być tak zakłamanym to ja nie wiem xD
  • Odpowiedz
@asterrr: neuropa (a może tylko @mnik1 ?) odcina się również od Michnika i GW. Co za czasy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Proponuję zawczasu odciąć się od Tuska, Junckera, Timmermansa, Schetyny, Lisa, Sorosa, Marksa i innych raczysk ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz