Wpis z mikrobloga

Mam małe pytanie..Korzystam z orange na kartę, internet doładowuję "ręcznie", zwykle 7gb za 7 złotych na tydzień, ile mniej więcej pakietu kosztuję mnie filmik na YT, albo netfliksie? Nie chcę się sparzyć, ale te złodzieje dopiero po jednym, albo nawet dwóch dniach wysyłają info, że pakiet się skończył, a w tym czasie kasa idzie z konta... Oczywiście nie mogę przedłużyć, bo póki nie dostanę smsa o końcu transferu, to uznaje mi, że mam już wykupiony(mimo, że jak pisałem, kasę za neta pobiera już z konta)....

#orange
  • 10
  • Odpowiedz
@Roberto171: Robert, jeśli po wykorzystaniu pakietu nie aktywuje się na Twoim numerze lejek (ograniczenie prędkości), prześlij nam zgłoszenie w tej sprawie poprzez zakładkę "Zgłoś sprawę", na koncie Mój Orange - sprawdzimy to dla Ciebie.
Jeśli zależy Ci głównie na korzystaniu z internetu, zachęcamy Cię do skorzystania z naszej oferty Orange Free na kartę, gdzie za doładowanie konta głównego otrzymujesz bonusowy pakiet danych. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj: http://oran.ge/2dvB7LB Dodatkowo jeśli
  • Odpowiedz
@sylwke3100: Wyłączył sobie lejek - odesłał SMS STOP LEJEK. Ewentualnie błąd systemu - ale to rzadziej się zdarza niż genialne wyłączenie lejka, "bo wolno działa".

@Roberto171: Zależy od długości i jakości odtwarzanego materiału. Netflix to ok. 3 GB / h materiału w HD. Można wykorzystać pakiet 7 GB nawet w 2h zatem.
  • Odpowiedz
@Clear: @Roberto171: Dobra udało się na plus załatwić ale okazuje że to wina pakietu elastycznego który mialem na początku miesiąca przez co on wyłączył lejek dla wszystkich pakietów (dlatego jak mi się skończył 2GB pakiet to on nie zadziałał)
  • Odpowiedz
@sylwke3100: To bardzo możliwe. Wiem, że podobnie się dzieje z pakietami 15 i 25 zł - jak mieszasz pakiety, to im system wariuje i SMS-y odłacza, jak się któryś z pakietów skończy :) Na czacie to zwykle naprawiają od razu - choć nie wszyscy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz